Főoldal » Meccsek » 2017. április 2. » Arandina - Guijuelo

Arandina - Guijuelo 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2017. április 2. 17:15

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Guijuelo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Guijuelo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Guijuelo csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Arandina stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Guijuelo csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Arandina kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Guijuelo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Guijuelo pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Coruxo, a Caudal vagy a Somozas. A Guijuelo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Coruxo, a Somozas vagy a Cirbonero. Az Arandina erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Palencia, a Lealtad vagy az Izarra. A Guijuelo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Caudal, a Real Valladolid II vagy a Pontevedra. A Guijuelo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Guijuelo 1380. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Guijuelo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Guijuelo nyeri ezt a találkozót.