Főoldal » Meccsek » 2017. március 19. » Granada II - Real Jaén

Granada II - Real Jaén 3:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. augusztus 11-én is volt Granada II - Real Jaén mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2017. március 19. 11:00

Matheus Santana ('12, 1-0), Matheus Barrozo ('13, 2-0), Vitu ('48, 2-1), Jean Carlos ('53, 3-1), Rafa Mella ('54, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • A Granada II már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. február 5-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a La Hoya Lorca verte őket).
  • A Real Jaén már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. január 29-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Córdoba II csapatát).

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen
2017. márc. 12. 11:00