Főoldal » Meccsek » 2017. március 19. » Córdoba II - Linares Deportivo

Córdoba II - Linares Deportivo 2:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2017. március 19. 11:00

Chus Hevia ('27, 0-1), Alberto Quiles ('37, 1-1), Alberto Quiles ('55, 2-1)

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Linares Deportivo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Córdoba II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Linares Deportivo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba II 3 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Linares Deportivo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Linense vagy a La Hoya Lorca. A Linares Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a La Roda vagy az Atlético Mancha Real. A Córdoba II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real, a San Fernando vagy a Jumilla. A Linares Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Jumilla vagy a Granada II. A Linares Deportivo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba II 2150., Linares Deportivo 2060. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Linares Deportivo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.