Főoldal » Meccsek » 2017. március 5. » La Hoya Lorca - Real Jaén

La Hoya Lorca - Real Jaén 2:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2017. március 5. 16:00

Santi Villa ('18, 0-1), Borja ('67, 1-1), Dani Ojeda ('70, 2-1)

• A Real Jaén már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. január 29-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Córdoba II csapatát).

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Real Jaén győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a La Hoya Lorca csapatának kedvez (3:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a La Hoya Lorca stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a La Hoya Lorca csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a La Hoya Lorca négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Jaén egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a La Hoya Lorca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Hoya Lorca 8 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Jaén pedig idegenben nyolcszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a La Hoya Lorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a La Hoya Lorca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a Melilla vagy a Seongnam Ilhwa. A Real Jaén gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, a Mérida AD vagy a Jumilla. A La Hoya Lorca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

La Hoya Lorca 1394., Real Jaén 1519. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Hoya Lorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a La Hoya Lorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.