Főoldal » Meccsek » 2024. március 24. » Granada II - Atlético Madrid II

Granada II - Atlético Madrid II 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2024. március 24. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Granada CF (Granada)

Sergio Rodelas ('67, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Granada II győzelem:
6 tipp (14%)
9 tipp (21%)
Atlético Madrid II győzelem:
26 tipp (63%)

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Atlético Madrid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Madrid II csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Granada II egyszer sem nyert hazai pályán és ötször kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Granada II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 8 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben kétszer nyert, hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Madrid II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atletico Sanluqueno. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano. Az Atlético Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, az AD Ceuta vagy a Linares Deportivo. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera, a Melilla vagy a Castellón. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Granada II 1663., Atlético Madrid II 1870. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Madrid II nyeri ezt a találkozót.