Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 11. » Numancia - Alcoyano

Numancia - Alcoyano 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 29-én is volt Alcoyano - Numancia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2022. szeptember 11. 19:30
Helyszín: Nuevo Estadio Los Pajaritos (Soria)

Raúl Alcaina ('68, 0-1)

Mérkőzés összefoglaló:

• A csapatok 10 éve és 221 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2012. február 4-én.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Numancia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Alcoyano győzelem

Az elmúlt fél évben a Numancia egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Numancia 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity, a Racing Santander. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II vagy a Cornella. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Numancia 422., Alcoyano 1076. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Numancia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.