Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 4. » Gava - Alcoyano

Gava - Alcoyano 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. január 22-én is volt Alcoyano - Gava mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2016. szeptember 4. 11:00

Boris Garrós ('58, 1-0), Ángel López ('76, 1-1)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Alcoyano győzelem

Az elmúlt fél évben a Gava egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Gava 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Gava olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Espanyol II. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Gava olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hércules. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olímpic de Xativa. A Gava csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Gava 2572., Alcoyano 979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.