Főoldal » Meccsek » 2017. január 22. » Alcoyano - Gava

Alcoyano - Gava 2:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2017. január 22. 11:00

Álex Pla ('31, 0-1), David Torres ('76, 1-1), Fran Miranda ('82, 2-1)

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Gava utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Gava győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Alcoyano négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gava egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 8 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gava pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Barcelona II. A Gava pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cornella vagy az Espanyol II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Gava 2572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.