Főoldal » Fórumok » Így láttam a BARCA meccseit.

Így láttam a BARCA meccseit.

2012. aug. 30. 11:24

Szuper Kupa visszavágó.Ott folytattuk ahol Valdes a multkor abbahagyta.Védelmünk hibát hibákra halmozott.Örülhetünk,hogy már az első félidőben nem szenvedtünk megsemmisítő vereséget.Nem rajtunk múlt!Valdes most kitett magáért,MESSI-t hatásttalanították,védelmünk végi olyan gyenge volt,mint a TAVASZI LEPKEFING.

Grat.a Realnak!!!Megérdemelten vesztettünk.

Elég nagy a csorba,lesz mit kiköszörűlni a Bajnokságban!

2012. aug. 26. 21:49

Pamplonaban soha senkinek sem egyszerű!Ez az a játékmodor, amivel időlegesen le lehet fogni a BARCA-t,főleg,ha Valdes is besegít az ellenfélnek.

Iniesta indiszponát,ALEXIS görcsös és lassu,TELLO csacsiszürke,a védekezés 1/2pocsék MESSI halvány-közepes.A csere időzítése kitűnő.Az ellenfél kitűnő volt,a döntetlen igazságosabb lett volna az egyenlitést megelőző les miatt.Az egyenlítő góóólocska szabályos volt.

2012. aug. 24. 11:14

BACA-Real 3:2 Szuper Kupa idevágó.

Nehéz indulatok nélkül...

Mindkét edző remek stratégiát választott,TITO jött ki jobban belőle.

Ami a taktikát illeti,abban Muri volt a jobb.Menet közben csatárnak szerődtette VALDES-t.ALEXIS gyengélkedett,MESSI-nek kedvét szegte a két helyzetből nem tudok góóólt lőni.Kezünkben volt a Kupa,de mi szeretünk szenvedni érte.

Végül is mi nézők,no meg a kardiológusok jártak jobban.

2012. aug. 21. 13:54
Az biztos, hogy jó előkészületi meccs volt ez csütörtökre.
2012. aug. 21. 11:53
Nem vagyok ugyan nagy Barca-fan, de az első forduló remekül sikerült a katalánoknak! Villa visszatérése előtt megemelem a kalapom, pedig súlyos sérülése volt, de nagyszerű gólvadász. A jó öreg Puyol ereiben meg Barca-vér csörgedezik. Kiváncsi leszek meddig bírja még?! Szép volt Barca!
2012. aug. 21. 09:50

BARCA-Sampdoria 0:1 (barái meccs)

A 2.percben míg mi ünnepeltettük magunkat kedves közönségünkel,kaptunnk egy gólt.

Ezt követően végig szenvedtünk.

Tanúlság:még baráti meccsen sem szabad lazítani egy pillanatra sem.

2012. aug. 20. 10:20

BARCA-R.Sociedad 5:1 szezonnyitó2012-13.

A meccs TITO és ALBA bemutatkozásáról és VILLA visszatéréséről szólt.

A jó öreg PUYOL bólintott egyet,MESSI ott folytatta,ahol abbahagyta,XAVI villant3-4et,FABREGAS szürke volt,ALAVES-ről gólt kaptunk,TELLO vitte a cspatot,Ő volt a legjobb,INIESTA professzori passzából VILLA szép visszatérö góóólt lőtt.

A leglényegesebb az őszinte gólöröm volt,csapategységet mutatott.