Főoldal » Fórumok » Így láttam a BARCA meccseit.

Elfelejtettem...

Bármennyire is csípi a nyelvemet..ki kell mondanom,hogy szép játékot mutatott a Katalány klub .

2013. okt. 26. 20:40

BARCA-Real 2:1

A 89.percig kézben tartva a mérkőzést,középkönnyű győzelmet arattunk a leszakadó rivális ellen.

A cspatból egyedül MESSI izzadt,de ezt feltehetően kisebb megfázás okozta,amit a kezdés előtti orrfujás is alátámaszt.

Iniesta sem hozta a mgszokott formát.

Bíráskodási tévedésektől sem volt mentes a meccs.Hiszti Kriszti le is reagálta,eredmény:sárga.

Neymar jól és sokat dolgozott,most a szerncse is vele volt.Valdes kitünően védett.Alexis emelése mesteri volt.

Inkább Benzema kapufás lövése ment volna be,mint a 91.percben értelmetlenül bekapott szépítő gól.

Elkövettük azt a hibát,hogy a 89.percben leálltunk.Ezt egyetlen csapat ellen sem tehetjük meg.

Összességében fontos meccsen megérdemelten győztünk.

2013. okt. 26. 20:32

Szerintem Messi tanult az esetbõl, és legközelebb varrat a gatyájára egy zsebet. :)

Szép volt Barça, tisztelet Real!

177. Cr777
2013. okt. 26. 20:00
Ott az elején Messinél nem volt zsebkendő...:-)
176. Tankard
2013. okt. 24. 15:32

A nagy Barcelona úgy szenvedett a Milan otthonában mint disznó a jégen,magyarán játékuk egy nagy rakás szar volt.Az argentin gonosz törpe Messi talált egy gólt és ezzel elkerülték a zakót,pedig a mutatott játék alapján nem érdemelték meg az egy pontot.Magyarán a Milán érdemelte volna a győzelmet!De ne is vesztegessünk több szót erre rangon aluli társaságra hiszen a hétközi BL meccsek közül kimagaslik a Psg Brüszeli vendégjátéka és nem csak az 5:0.ás győzelem miatt marad emlékezetes.Hanem Ibrahimovic mesterhármasa különösen a 2.gólja miatt amit majd 30.ról zúdított a kapuba.De azt hiszem a 3. miatt sem kell szégyenkeznie,de mindhárom gólja szépségdíjas volt,és akkor Cavani gólról még nem is szóltam.Tehát úgy vélem a Bayern mellett a PSG nyújtotta a legmeggyőzőbb teljesítményt az összes csapat közül ezen a BL fordulóban.Ezek után a katalánok jobban teszik ha egy ilyen szánalmasan gyenge produkció után behúzzák fülüket farkukat és szépen csendben maradnak a nagy világ verők!

CSAK A PSG!

2013. okt. 23. 09:31

Milan-BARCA 1:1

Közepes iramú mérkőzésen a felek döntetlenben egyeztek meg,mely az összes körülmény figyelembe vétele mellett igazságos eredmény.

Védelmünk változatlanúl gyengén kezeli a kontrát,helyzetkihasználásunk változatlanúl nem megfelelő.

Remélem Neymar az El Klásico-n mutatja be góóóllövő tudását.

Nem volt ez olyan rossz meccs.

A helyzetkihasználással voltak bajok Fabregassal az élen.

2013. okt. 19. 21:55

Ossasuna-BARCA 0:0

Igazságos eredmény született.

0:0-as meccs is lehet jó,no..ez nem az volt.

Van 3napunk a táltosodásra,különben méretes zakó lesz.

2013. okt. 7. 17:49
Miért, te azzal a témára válaszoltál, hogy elalszol a Barca meccsén? :D Mindegyik meccsen el lehet aludni, attól függetlenül, hogy unalmas vagy izgalmas. Legfeljebb be kell venni egy kis altatót.
170. Cr777
2013. okt. 7. 15:42

Szerintem nem egymást kéne fikázni,hanem válaszolni a témára...

A Madrid alatt meg azt értesz amit akarsz...

2013. okt. 7. 15:30

Elalszol? Ja persze, te 10-kor szoktál elaludni...

Akkor viszont a Barca-Realt se nézheted.

Egyébkébt szívesebben nézek 10 ilyen Barca mérkõzést, mint egy olyan Real mérkõzést, ahol addig játszatják a meccset a bírók, amíg a Madrid meg nem nyeri. Perez maffia...

Hamarosan eljut az Atletico arra a szintre, hogy õket fogom érteni a Madrid szó alatt, nem a Realt

2013. okt. 6. 10:51

BARCA-Valladolid 4:1

Várakozásomnak megfelelő,szolíd iramtalan mérkőzésen Neymár mutatott valamit az alázatos fociból.

Úgy gondolom,ahogy azt"nagyképűen"teveztem a BARCA-Real-ra beérik a gyümi.

Ott lehet,hogy középhátvédet alakítok,mert még az is jobb,mint a mostani védelmünk(kivéve Bartra)

Celtic-BARCA 0:1

Ez a meccs is 3pontot ért,bár sem szemem,sem szívem nem gyönyörködött különösebben.

Xavi-Iniesta nem érzi a játékot ennyire előretolt szerepben(nincs építkezési területük,elhibázott taktikai húzás)

Helyzetkihasználásunk gyatra volt.

Az új"szerzeményeknek"mostmár meg kellene mutatniuk,hogy mit is tudnak(Tata,Neymar)

A csapat azért ismét megmutatta,hogy nem teljesen MESSI-függő.

162. Cr777
2013. okt. 2. 06:40
Gyenge játék. AltAtò meccs
161. Cr777
2013. szept. 30. 17:35
Igen.Kényszeritő és a végén egy kis önzővel megsózza.
2013. szept. 29. 19:39

Tanulmányozzátok a futball sportot még egy kicsit. Amire ti gondoltok az a kényszerítõzés.

Egyébként megint beleestetek a pöcegödörbe, ugyanis Messi rendszerint több gólpasszt ad, többet passzol mint Ronaldo.

2013. szept. 29. 15:04

TI meg 3-SZOR a Bayern-től kaptatok ki...

Na most akkor??

2013. szept. 29. 13:59
Mondják ezt azok, akik zsinórban kétszer kikapnak az Atleticotól. A bajnokság az Atletico vagy a Barca sikerével zárul majd le, talán a harmadik helyre pályázhattok, bár meg lesztek szorongatva a Villareal által. Ha meg negyedikek lesztek, mehet a selejt Real selejtezni.

Almeira-BARCA 0:2

Sajnos a második félidőt tudtam nézni a szolgáltató miatt(aki nem szogáltatott és jó/főleg rossz szolgáltatása miatt nem tudtam nézni a meccset és ma vagy,ha megnyugszom holnap szétszaggatok)