Főoldal » Fórumok » Így láttam a BARCA meccseit.

Nem szabad igy játszani,akkor sem,ha nincs méltó ellen,mert elkényelmesedünk és ha lesz ellen akkor tehetetlenek leszünk("inkább légy telhetetlen,mint tehetetlen",idéztem most magam)

MESSI,Iniesta mélyen alul teljesített,védekezni meg egyszer kellett volna.Az is úgy sikerűlt ahogy szokott,tehát sehogy.

Ébresztő!Túl vagyunk a 6.forulón!

149. Cr777
2013. szept. 24. 21:49
Hogy ez a Messi milyen önző... Ja és duzzog,mert 10 percre kap lehetőséget ROberto...
2013. szept. 22. 10:00

Rayo-BARCA 0:4

Ez így szép,de lehetett volna 4:4is,ha nincs egyszemélyes védelmünk,kinek neve:VALDES.

A többi védekezésre hivatott változatlanúl olyan mint a tavaszi lepkeszellentés.

MESSI alázattal jól osztogatott.Pedro-nak sikerült,Neymar-nak nem.Lesz ez még fordítva is.

Már ma el kell kezdeni udvarolni Valdes-nek,hogy maradjon.

147. Cr777
2013. szept. 20. 14:44
Amikor piquéék cseszekednek hátul,azt nem is szeretem.De az önzőzést se.
2013. szept. 19. 20:50
Mond neked az valamit hogy irónia?
2013. szept. 19. 20:42

Ó, én úgy tudtam, hogy nem szereted a Barca stílusát, a 100%-ig kijátszós játékot, most meg azért hibáztatod Messit, hogy nem passzolta be, és így nem lett 100%-os helyzet.

Öngól.

Ja és légyszíves magyarázd meg logikus okfejtéseddel, hogy Messit miért tituláltad önzõnek.

144. Cr777
2013. szept. 19. 18:27

Messzi meg szét önzőzte.2-en bent vannak,de azért ő még tol egyet és rálövi..

És még mindig CR a kedvencem,és számomra ő a jelenlegi legjobb.

2013. szept. 19. 16:06

Valdes kivédte az Ajax szemét.

Egyébként Cunci nem lõtt 16-oson kívül gólt.

Most csalódtál benne? Már nem is a kedvenced?

142. Cr777
2013. szept. 19. 14:34
Meg mostmár észrevehetné magát messzi ,hogy az egész barca unja az önzőzéseit.
141. Cr777
2013. szept. 19. 14:15
Csak ugye CR idegenben lőtte a 3-at mig törpilla otthon...
2013. szept. 19. 09:00

BARCA-Ajax 4:0 BL.1.kűr

Nem volt egy pillanatig sem kétséges ki az Úr a háznál.

Tata-nak volt lehetősége kulcsjátékosok pihentetésére,ezzel okosan él is.

Láttunk hosszúpasszos keresztjátékot is.

Néha felfedezni véltem a BARCA leendő stílusát(vagy csak a vágyaimat láttam?)

MESSI Triplájával gondoskodott arról,hogy ne javuljon CR közérzete.

139. Cr777
2013. szept. 15. 09:00
Idegenben nekik is nehéz lesz ilyen játékkal.(Láttam a meccset)
2013. szept. 15. 08:00

BARCA-Sevilla 3:2

Azon kívül,hogy győztünk túl büszkék nem lehetünk magunkra.

Később Neymar nem engedheti meg magának,hogy 4-ből négyszer ne találjon be.

Nem látom még a változást,pedig KELL.

2013. szept. 2. 10:09

Valencia-BARCA 2:3

Kifejezetten szinvonalas első félidőt láttunk.Folyamatos támadásaink eredményeként MESSI triplázni tudott.A 43.p-től csatáraink,középpályásaink fehagytak a nyomásgyakorlással,melynel eredménye két gyors és igen mutatós gól.

Védelmünk sajnos az ilyen szituációkat változatlanul nem tudja kezelni.

Mindkét oldalon ki kell emelni a kapusteljesítményeket,nagyban hozzájárultak a végeredmény alakulásához.

A második félidőben csatáraink helyzetkihasználása csapnivaló volt,beleértve MESSI-t is.

Van még javulni valónk csapatmunkában és egyéni teljesítményben is.

2013. aug. 30. 18:06

2. sorba nem tudom az hogy került oda.

Nézzétek semminek!

2013. aug. 30. 18:04

[link]

Ezt már láttátok? Ezen egy real fan is nevetne.

2013. aug. 29. 10:52
Már most nyertünk annyit, mint a Real az elõzõ idényben... (ez egy összefoglaló volt a Real teljesítményérõl-trotty)
2013. aug. 29. 08:58

BARCA-Matracosok 0:0(BARCA-javára)

Igen kemény volt a Matrac!Végig nyomás alatt tartva,Mi vezényeltük a meccset.

Az ellen kiválóan védekezett,néha veszélyesen kontrázott(ilyenkort volt baj elég a védelmünkben)

Erős,felállt védelem ellen még nincs igazi ellenszerünk.Volt ugyan kevés kezdeményezés mögékerülésre,mélységi és keresztpasszra,de nem volt hatékony.Átlövésig nem jutottunk el MESSI 11-ből felső lécet talált.Neymar-nak még illeszkedni kell.Iniesta beállása,mint mindíg,most is új erőt adott.Méltó ellenfél elől vittük el az értékes SZUPER KUPA-t.

2013. aug. 25. 23:00

Málaga-BARCA 0:1

Az első félidőben végig nyomás alatt tartottuk az ellent.Xavi-Iniesta nem a megfelelő formában játszanak.44.percben Adriano megunta a tehetelenkedést távolról-takarásból suhintott,1:0-al forulunk.

Pocsék második félidő.Védelmünk változatlanúl acéltalan.Vigaszt Neymar nyújtotta,úgy néz ki bírja a gyűrődést.

Nem erre vágytam,ez szerdán kevés a matracosok ellen.

Jó cakát.

131. Cr777
2013. aug. 22. 09:51
1-1 hátt..
2013. aug. 21. 19:23
Ma nem tudom élőben követni,aki nézi írjon róla.
2013. aug. 18. 22:06

A játékunk Tatával még majd alakul, fő részei nem fognak változni.

Jó szezonnak nézünk elébe. A Bajnoki címet én veretlenséggel szeretném, ha nyernék. Erre aprócska esély van csak, de mégis..

A Neymar-féle megmozduláshoz hozzátenném, hogy ez Spanyolországban nem divat.. A brazilok mást képviselnek ilyen területen. Erre oda kell figyelnie.

Teljesen egyetértettem a sárga lappal.

2013. aug. 18. 22:02

Sokat hozzátenni nem lehet.

Nem egy kategória volt.

Nem baj! Nem derült ki mitis fogunk játszani?

Neymár(jogos) sárgalapos megmozdulása,ha tudatos volt akkor okos,ha nem akkor...

Idén csak azt nem nyerjük meg,amit nem akarunk!

BARCA - Levante 7:0

Szezonhoz méltó kezdést láthattunk. Összegezve jó meccs volt, a második félidő már a levezetése volt az elsőnek.

Észrevételeim: Xavi és Messi kicsit öregesen játszottak, nem voltak egyiken sem formában, lehet pihentettek a következő meccsekre.

Fabregas, Alexis és Pedro igyekeztek megtenni mindent, több-kevesebb sikerrel, a védelemmel nem volt baj, bár sok lehetőség nem volt arra, hogy baj legyen.

Neymar és Tello (bár ezt inkább Neymaron lehetett észlelni) túlságosan a pálya szélén játszottak, kicsit bentebb kellett volna jönni.

Majd lesz ez még jobb is, szép volt kezdésnek.

ui: VEZET A BETIS! :D

2013. aug. 18. 19:50

BARCA - Levante:

Első félidő, 6-0. Hibátlan. Már kezdem sajnálni a vendégeket..

Hatalmas formában a Barca.

2013. aug. 16. 00:34
Az 1 kapufa 1 gólpassz nem rossz bemutatkozás. Apró szépséghiba, hogy Neymar nem azon a mérkõzésen mutatkozott be.