Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 10. » Formentera - Ontinyent

Formentera - Ontinyent 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. február 14-én is volt Ontinyent - Formentera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2017. szeptember 10. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal (Sant Francesc de Formentera)

Formentera győzelem:
21 tipp (72%)
4 tipp (13%)
Ontinyent győzelem:

Formentera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen
2017. szept. 3. 18:00