Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 10. » Elche - Peralada

Elche - Peralada 4:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 28-án is volt Peralada - Elche mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2017. szeptember 10. 19:00
Helyszín: Estadio Manuel Martínez Valero (Elche)

• Az Elche már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. augusztus 12-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Levante verte őket).
  • Az Elche az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Elche győzelem:
29 tipp (100%)
Peralada győzelem:

Elche utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem
2017. szept. 6. 20:45