Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 10. » Mallorca - Atlético Saguntino

Mallorca - Atlético Saguntino 3:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 28-án is volt Atlético Saguntino - Mallorca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2017. szeptember 10. 12:00
Helyszín: Iberostar Estadi (Palma de Mallorca)

• A Mallorca már tizenkét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2017. május 13-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Valladolid verte őket).

Mallorca győzelem:
28 tipp (96%)
Atlético Saguntino győzelem:
1 tipp (3%)

Mallorca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Atlético Saguntino győzelem

Az elmúlt fél évben a Mallorca egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Saguntino kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Saguntino az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Saguntino pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Mallorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mallorca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Elche, az Almería vagy a Pena Deportiva. Az Atlético Saguntino pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano, a Levante II vagy az Ontinyent. A Mallorca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Mallorca 271., Atlético Saguntino 2026. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mallorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mallorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.