Főoldal » Meccsek » 2021. október 30. » Badajoz - Extremadura

Badajoz - Extremadura 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Extremadura - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. október 30. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

Gorka Santamaría ('73, 1-0), Tahiru Awudu ('90+5, 2-0)

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Extremadura győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Badajoz stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Badajoz csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Badajoz kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Badajoz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badajoz 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Badajoz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta, a FC Porto II vagy a Racing Santander. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a S.S. Reyes vagy a Leonesa. A Badajoz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Badajoz 1452., Extremadura 1448. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Badajoz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.