Főoldal » Meccsek » 2022. november 19. » Eldense - Cornella

Eldense - Cornella 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 12-én is volt Cornella - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2022. november 19. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Cristian López ('80, 1-0), Nieto ('90+5, 2-0)

• A két csapat 5 éve és 246 napja nem találkozott egymással, utoljára 2017. március 19-én.

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Cornella győzelem
Az elmúlt fél évben az Eldense háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic, a Real Unión vagy a SD Logronés. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, a Castellón vagy az Intercity. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. A Cornella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Espanyol II. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2575., Cornella 1029. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.