Főoldal » Meccsek » 2022. november 6. » Cornella - Amorebieta

Cornella - Amorebieta 0:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 19-én is volt Amorebieta - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2022. november 6. 16:00
Helyszín: RCDE Stadium (Cornella de Llobregat)

Iruretagoiena ('49, 0-1), Iruretagoiena ('82, 0-2)

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Amorebieta győzelem
Az elmúlt fél évben a Cornella kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Cornella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cornella 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Cornella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cornella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Osasuna II vagy a Badalona. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II, a Castellón. A Cornella csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cornella 1028., Amorebieta 1206. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cornella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.