Főoldal » Meccsek » 2022. október 30. » Eldense - Castellón

Eldense - Castellón 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 12-én is volt Castellón - Eldense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 30. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat (Elda)

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Castellón győzelem
Az elmúlt fél évben az Eldense háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Castellón háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Eldense sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Eldense 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Castellón pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Eldense jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic, a Real Unión vagy a SD Logronés. A Castellón pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano, a Teruel vagy a Valencia Mestalla. Az Eldense erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Eldense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia. A Castellón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. Az Eldense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Eldense 2593., Castellón 1546. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Castellón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Eldense csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.