Főoldal » Meccsek » 2021. április 11. » El Ejido - Huelva

El Ejido - Huelva 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Huelva - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 2. fázis, 2. forduló - 2021. április 11. 18:00
Helyszín: Estadio de Municipal Santo Domingo (El Ejido)

Victor Pérez ('8, 11-esből, 1-0), Sergio Pérez ('51, 2-0)

• A Huelva már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. február 28-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a San Fernando csapatát).

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Huelva győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Huelva csapatának kedvez (3:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az El Ejido stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Huelva csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az El Ejido egyszer sem nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Huelva egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 2 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Huelva pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a Granada II vagy a Córdoba. A Huelva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Marino, a Tamaraceite vagy az Algeciras. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 2072., Huelva 431. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Huelva nyeri ezt a találkozót.