Főoldal » Meccsek » 2017. október 15. » Huelva - El Ejido

Huelva - El Ejido 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Huelva - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2017. október 15. 18:00
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább El Ejido győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az El Ejido csapatának kedvez (7:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Huelva stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az El Ejido csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Huelva négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Huelva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Getafe. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a La Roda. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 395., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.