Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 27. » Deportivo La Coruna - Inter de Madrid

Deportivo La Coruna - Inter de Madrid törölve

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 1. forduló - 2022. augusztus 27. 20:00

Deportivo La Coruna utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Inter de Madrid győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Deportivo La Coruna csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Deportivo La Coruna stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Deportivo La Coruna csapatának kedvez (3:0).

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Deportivo La Coruna 5 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Inter de Madrid pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Deportivo La Coruna jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, az UD Logronés. Az Inter de Madrid pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Calahorra vagy a Zamora CF. A Deportivo La Coruna erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Deportivo La Coruna olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca vagy az Albacete. Az Inter de Madrid gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Racing Ferrol, az Athletic Bilbao II. Az Inter de Madrid csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Deportivo La Coruna 213., Inter de Madrid 2142. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Deportivo La Coruna csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.