Főoldal » Meccsek » 2017. március 5. » Coruxo - Arandina

Coruxo - Arandina 3:2 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2017. március 5. 16:00

Rubén ('45, öngól, 0-1), André Österholm ('47, 1-1), Edgar Agudo ('48, 1-2), Alberto García ('72, 2-2), Campillo ('79, 3-2)

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Arandina győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arandina csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Coruxo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Coruxo csapatának kedvez (4:1).

Az elmúlt fél évben a Coruxo háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Coruxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Coruxo 7 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben ötször játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Coruxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Coruxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boiro. A Coruxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Coruxo 1498., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Coruxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Coruxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.