Főoldal » Meccsek » 2016. január 17. » Arandina - Coruxo

Arandina - Coruxo 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 5-én is volt Coruxo - Arandina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2016. január 17. 16:00

Ortiz ('24, 0-1), Gonzalo García ('71, 1-1)

Korábbi Arandina - Coruxo mérkőzések:

Arandina győzelem

Coruxo győzelem

2015. aug. 30. 1:4 (3:1)

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Coruxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Coruxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Coruxo csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben az Arandina kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Coruxo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 3 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Coruxo pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Real Valladolid II. A Coruxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos vagy az Atlético Astorga. Az Arandina erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cacereno, a Pontevedra vagy a Reus Deportiu. A Coruxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cacereno, a Lealtad vagy a Pontevedra. Az Arandina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Coruxo 1498. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Coruxo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Arandina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.