Főoldal » Meccsek » 2017. március 4. » Osasuna II - Palencia

Osasuna II - Palencia 3:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2017. március 4. 16:00

Álex Sánchez ('18, 1-0), Guillem ('56, 1-1), Jaime Dios ('74, 2-1), Luis Perea ('89, 3-1)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Palencia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Palencia győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Osasuna II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Palencia egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 6 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Palencia pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Guijuelo vagy a Lealtad. A Palencia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Lealtad vagy az Arandina. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Tudelano vagy a Racing Santander. A Palencia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izarra, a Coruxo vagy a Guijuelo. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2236., Palencia 2917. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Osasuna II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.