Főoldal » Meccsek » 2021. január 16. » Compostela - Unionistas de Salamanca

Compostela - Unionistas de Salamanca 0:0

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 16. 16:30
Helyszín: Estadio Multiusos de San Lázaro (Santiago de Compostela)

Compostela győzelem:
16 tipp (39%)
15 tipp (36%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
10 tipp (24%)

Compostela utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Unionistas de Salamanca csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Compostela egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unionistas de Salamanca az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Compostela 1 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Compostela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Guijuelo. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Ferrol. A Compostela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Compostela 3023., Unionistas de Salamanca 2351. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unionistas de Salamanca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Unionistas de Salamanca nyeri ezt a találkozót.