Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » Union Langreo - Real Oviedo II

Union Langreo - Real Oviedo II 2:2 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 16:30
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Vander ('5, 0-1), Pana ('8, 1-1), Pana ('22, 2-1), Vander ('67, 2-2)

• Adrián Torre az egyetlen a mezőnyből, aki hat Union Langreo - Real Oviedo II mérkőzésen is szerepelt.

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Real Oviedo II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Union Langreo stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Union Langreo csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Union Langreo kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Oviedo II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Union Langreo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 2 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Oviedo II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II vagy a Covadonga. A Real Oviedo II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, a Lealtad. A Real Oviedo II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Union Langreo 2274., Real Oviedo II 2303. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union Langreo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union Langreo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.