Főoldal » Meccsek » 2021. február 10. » Inter de Madrid - Atlético Baleares

Inter de Madrid - Atlético Baleares 2:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. február 10. 12:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Villaviciosa de Odón (Villaviciosa de Odón)

Arthur ('13, 1-0), David Barral ('90+3, 2-0)

• A CF Internacional már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. december 16-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Linares Deportivo verte őket).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Atlético Baleares győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlético Baleares csapatának kedvez (8:1).
Az elmúlt fél évben a CF Internacional kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a CF Internacional sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a CF Internacional 2 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a CF Internacional jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a CF Internacional olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo vagy a Rayo Majadahonda. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy a Hércules. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

CF Internacional 2450., Atlético Baleares 1157. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.