Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Atlético Madrid II - Atlético Baleares

Atlético Madrid II - Atlético Baleares 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 18-án is volt Atlético Madrid II - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 12:30
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Atlético Baleares győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Atlético Madrid II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Baleares az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes vagy a Real Madrid II. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda vagy a Hércules. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1719., Atlético Baleares 1151. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Baleares nyeri ezt a találkozót.