Főoldal » Meccsek » 2021. február 10.

Meccsek - 2021. február 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 10.)


1 mérkőzés
febr. 10. 21:00
Sevilla - FC Barcelona
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 10. 18:30
Swansea - Manchester City
1:3 (0:1)
febr. 10. 20:30
Leicester - Brighton & Hove Albion
1:0 (0:0)
febr. 10. 20:30
Sheffield United - Bristol City
1:0 (0:0)
febr. 10. 21:15
Everton - Tottenham
5:4 (0:0)
13 mérkőzés
febr. 10. 13:00
Dorog - Ferencváros
1:2 (0:1)
febr. 10. 13:00
Debreceni EAC - Debreceni VSC
1:2 (0:1)
febr. 10. 13:00
Csákvár - Paks
2:3 (1:3)
febr. 10. 13:00
Kazincbarcika - MTK
1:4 (0:1)
febr. 10. 13:00
Soroksár - Kisvárda
1:2 (1:2)
febr. 10. 13:00
Dunavarsány - Budafok
0:11 (0:4)
febr. 10. 13:00
Tállya - Kaposvár
5:3 (0:2)
febr. 10. 13:00
Taksony - Siófok
1:4 (0:0)
febr. 10. 14:00
Pécsi MFC - Szombathelyi Haladás
0:1 (0:0)
febr. 10. 15:00
Ajka - Mezőkövesd
1:2 (1:1)
febr. 10. 19:45
Vasas - Fehérvár
1:2 (1:2)

1 mérkőzés
febr. 10. 20:45
Atalanta - Napoli
3:1 (2:0)
10 mérkőzés
febr. 10. 14:45
Grenoble - AS Monaco
0:1 (0:1)
febr. 10. 14:45
Nantes - Lens
2:4 (1:3)
febr. 10. 14:45
Bordeaux - Toulouse
0:2 (0:1)
febr. 10. 14:45
Auxerre - Olympique Marseille
0:2 (0:0)
febr. 10. 14:45
Strasbourg - Montpellier HSC
0:2 (0:1)
febr. 10. 17:00
Nimes - Nice
1:3 (1:2)
febr. 10. 17:00
Amiens SC - Metz
1:2 (0:1)
febr. 10. 17:00
Brest - Rodez
2:1 (2:1)
febr. 10. 19:00
Dijon - Lille
0:1 (0:1)
febr. 10. 21:05
Caen - Paris St. Germain
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 20:00
Ajax - PSV Eindhoven
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 20:00
Reading - Brentford
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 10. 19:00
Reggina - Entella
1:0 (1:0)
febr. 10. 21:00
Chievo - Reggiana
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 21:15
Braga - FC Porto
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 13:30
SSC Farul - Chindia Targoviste
0:3 (0:1)
febr. 10. 16:15
Alb-Negru - UTA Arad
2:1 (1:0)
febr. 10. 19:30
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 18:45
Galatasaray - Alanyaspor
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
febr. 10. 17:00
AS Eupen - Charleroi-Marchienne
5:1 (1:1)
febr. 10. 18:00
Genk - Sint-Truidense
1:0 (0:0)
febr. 10. 20:45
Club Brugge - Royal Antwerp
3:1 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 10. 23:00
Internacional RS - Sport Recife
1:2 (1:2)
febr. 10. 23:15
Fortaleza - Vasco da Gama
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 19:00
Kilmarnock - Motherwell
0:1 (0:0)
febr. 10. 21:00
St. Mirren - Celtic
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 18:30
St. Pölten - LASK Linz
1:3 (0:2)
febr. 10. 18:30
Admira - Altach
3:1 (1:0)
febr. 10. 20:30
Salzburg - Austria Wien
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 19:00
Bayern München II - Zwickau
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 18:15
Luzern - Lugano
1:1 (0:1)
febr. 10. 18:15
Servette - St. Gallen
2:2 (1:1)
febr. 10. 20:30
BSC Young Boys - Lausanne
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 16:00
AEK Athen - Volos NFC
4:2 (4:1)
febr. 10. 18:00
PAOK Saloniki - Lamia
5:2 (2:2)
febr. 10. 20:30
Olympiakos Pireus - Aris Saloniki
2:1 (2:1)
febr. 10. 17:00
Orihuela - La Nucía
1:2 (0:0)
febr. 10. 19:30
Cornella - Prat
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 10. 00:00
Solothurn - Kriens
0:3 (0:0)
febr. 10. 17:30
Aarau - Sion
4:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 17:30
Pogon Szczecin - Piast Gliwice
1:2 (0:1)
febr. 10. 20:30
Rakow Czestochowa - Górnik Zabrze
4:2 (2:0)

febr. 10. 15:00
Padova - Carpi
6:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 16:00
Sibenik - Istra 1961
1:0 (0:0)
febr. 10. 18:05
Rijeka - Hajduk Split
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 18:00
Fremad Amager - SonderjyskE
1:2 (0:1)
febr. 10. 20:15
Aarhus - B.93 Kobenhavn
3:1 (1:0)
febr. 10. 17:00
Leonesa - Sporting Gijón II
1:1 (0:0)
febr. 10. 17:00
Pontevedra - Guijuelo
0:0
febr. 10. 17:00
Burgos - Real Valladolid II
2:0 (0:0)
febr. 10. 17:00
Real Oviedo II - Covadonga
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 13:00
Sigma Olomouc - Jiskra Domazlice
3:1 (1:1)
febr. 10. 14:00
Jablonec - Lisen
3:0 (0:0)
febr. 10. 16:00
Viktoria Plzen - Prepere
7:0 (5:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 16:00
Olympiakos Nicosia - APOEL Nikosia
2:3 (0:1)
febr. 10. 18:00
Anorthosis - AEL Limassol
0:0
febr. 10. 17:00
Ejea - Tudelano
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 14:00
Bravo - ND Gorica
0:0
febr. 10. 16:45
Domzale - Maribor
3:3 (3:1)
febr. 10. 18:30
Koper - Olimpija Ljubljana
1:2 (0:1)
febr. 10. 12:00
Inter de Madrid - Atlético Baleares
2:0 (1:0)
febr. 10. 17:00
Rayo Majadahonda - Getafe II
1:1 (0:1)
febr. 10. 17:00
Villarrobledo - Melilla
1:1 (0:1)
febr. 10. 17:00
Villarrubia - Extremadura
1:1 (0:1)
febr. 10. 17:00
Navalcarnero - Atlético Madrid II
1:1 (0:1)
febr. 10. 17:00
Real Madrid II - Las Rozas
3:1 (1:1)

3 mérkőzés
febr. 10. 19:15
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera
3:1 (2:1)
febr. 10. 19:45
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 14:30
Antofagasta - O'Higgins
1:0 (0:0)
febr. 10. 22:30
Unión Espanola - La Serena
1:1 (0:0)
febr. 10. 15:45
Linense - Marbella
2:1 (0:0)
febr. 10. 13:00
Trikala - Ergotelis
0:0
febr. 10. 13:00
Diagoras - Kissamikos
1:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Xanthi
0:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Ionikos Nikea - Apollon Larisa
1:0 (0:0)
febr. 10. 14:00
Doxa Dramas - Panachaiki
0:0
febr. 10. 14:00
Levadiakos - OF Ierapetra
1:0 (0:0)
febr. 10. 00:00
Alebrijes de Oaxaca - Pumas Tabasco
3:1 (2:0)
febr. 10. 02:05
Cancún - Dorados Sinaloa
1:0 (0:0)
febr. 10. 04:05
Tampico Madero - Tlaxcala
1:0 (0:0)
febr. 10. 22:45
Tepatitlán - Tapatío
0:0
febr. 10. 01:40
Águilas Doradas - Deportivo Pasto
1:1 (0:1)
febr. 10. 00:45
Nacional Asunción - Sol de América
1:0 (1:0)
febr. 10. 22:30
Cerro Porteno - Sportivo Luqueno
1:0 (0:0)

9 mérkőzés
febr. 10. 14:00
Floriana - Santa Lucia
1:3 (0:0)
febr. 10. 14:00
Valletta - Gudja United
2:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Zebbug Rangers - Marsa FC
0:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Qormi - Tarxien Rainbows
0:3 (0:0)
febr. 10. 15:00
Sannat Lions - Hamrun Spartans
1:3 (0:0)
febr. 10. 15:00
Birzebbuga - Xaghra United
1:4 (0:1)
febr. 10. 18:00
Balzan - Mosta
1:3 (0:0)
febr. 10. 18:00
St. Andrews - Sliema Wanderers
1:0 (0:0)
febr. 10. 18:00
Naxxar Lions - Swieqi United
6:1 (3:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 12:00
Al Kahrabaa - Naft
0:1 (0:0)
febr. 10. 14:15
Naft Al-Janoob - Al Shorta
0:1 (0:0)
febr. 10. 09:00
Ahrobiznes Volochysk - Atyrau
1:0 (0:0)
febr. 10. 09:00
Fakel - Kaisar Kyzylorda
4:0 (4:0)
febr. 10. 09:30
Dnepr Mogilev - Orsha
6:0 (4:0)
febr. 10. 10:30
Holland Park Hawks - Eastern Suburbs
1:3 (1:1)
febr. 10. 10:45
Afumati - Gloria Buzau
3:2 (2:0)
febr. 10. 10:45
Znamya - Znamya Noginsk
3:0 (1:0)
febr. 10. 11:00
Tychy - Nieciecza
2:0 (1:0)
febr. 10. 12:00
Chrobry Glogów - Kalisz
1:1 (0:1)
febr. 10. 12:00
Vihren Sandanski - Pirin Razlog
1:0 (0:0)
febr. 10. 12:30
Viktoria Plzen II - Usti nad Labem
4:5 (2:2)
febr. 10. 13:00
Nesebar - Spartak Varna
0:1 (0:0)
febr. 10. 13:00
Mashuk-KMV - Anzhi
0:1 (0:0)
febr. 10. 13:00
Spartaks Jürmala - BFC Daugavpils
3:3 (1:1)
febr. 10. 13:30
Veles - Volgar Astrakhan
1:2 (1:1)
febr. 10. 14:00
Vardar Negotino - Tikves Kavadarci
1:4 (0:0)
febr. 10. 15:00
Khimki - FK Astana
4:1 (1:0)
febr. 10. 15:00
Alania Vladikavkaz - Ordabasy
2:5 (1:2)
febr. 10. 15:00
FK Ural - Zeta
3:1 (1:1)
febr. 10. 15:00
Belisce - Zrinski Jurjevac
0:1 (0:1)
febr. 10. 18:00
Kalmar - Oskarshamns
0:2 (0:0)
febr. 10. 18:30
GAIS Göteborg - FC Trollhättan
3:1 (2:1)
febr. 10. 19:00
Västeras SK - Sylvia
2:2 (2:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
129
20 (16%)
60 (47%)
220
125
20 (16%)
56 (45%)
212
129
19 (15%)
58 (45%)
211
4. AltT
133
18 (14%)
60 (45%)
210
133
17 (13%)
62 (47%)
209
128
18 (14%)
59 (46%)
208
129
17 (13%)
61 (47%)
207
129
18 (14%)
56 (43%)
202
129
18 (14%)
56 (43%)
202
10. Xxy
129
16 (12%)
59 (46%)
198

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!