Főoldal » Meccsek » 2021. október 24. » Celta Vigo II - Inter de Madrid

Celta Vigo II - Inter de Madrid 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 3-án is volt Inter de Madrid - Celta Vigo II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2021. október 24. 12:00
Helyszín: Campo de Fútbol Municipal de Barreiro (Vigo)

Rubén Ramos ('37, 0-1), Álvaro ('45+1, 0-2), Alfon González ('62, 1-2)

• Álvaro Herrero az egyetlen a mezőnyből, aki öt Celta Vigo II - Inter de Madrid mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Celta Vigo II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Inter de Madrid győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Celta Vigo II csapatának kedvez (12:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Celta Vigo II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Celta Vigo II csapatának kedvez (10:0).

Az elmúlt fél évben a Celta Vigo II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Inter de Madrid egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Celta Vigo II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Celta Vigo II 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Inter de Madrid pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát a Celta Vigo II jobban szerepelt.

Celta Vigo II 1165., Inter de Madrid 2306. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Celta Vigo II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Celta Vigo II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.