Főoldal » Meccsek » 2021. október 24.

Meccsek - 2021. október 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 24.)


4 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Sevilla - Levante
5:3 (3:1)
okt. 24. 16:15
FC Barcelona - Real Madrid
1:2 (0:1)
okt. 24. 18:30
Betis - Rayo Vallecano
3:2 (2:1)
okt. 24. 21:00
Atlético Madrid - Real Sociedad
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Brentford - Leicester
1:2 (0:1)
okt. 24. 15:00
West Ham United - Tottenham
1:0 (0:0)
okt. 24. 17:30
Manchester United - Liverpool
0:5 (0:4)
3 mérkőzés
okt. 24. 13:30
Debreceni VSC - Puskás Akadémia
0:3 (0:2)
okt. 24. 15:45
Budapest Honvéd - Mezőkövesd
2:3 (0:1)
okt. 24. 18:00
Ferencváros - MTK
0:0

5 mérkőzés
okt. 24. 12:30
Atalanta - Udinese
1:1 (0:0)
okt. 24. 15:00
Hellas Verona - Lazio
4:1 (2:0)
okt. 24. 15:00
Fiorentina - Cagliari
3:0 (2:0)
okt. 24. 18:00
AS Roma - Napoli
0:0
okt. 24. 20:45
Inter - Juventus
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 15:30
1. FC Köln - Bayer Leverkusen
2:2 (0:2)
okt. 24. 17:30
VfB Stuttgart - Union Berlin
1:1 (0:1)
okt. 24. 19:30
Bochum - Eintracht Frankfurt
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Nyíregyháza - Szolnoki MÁV
2:0 (1:0)
okt. 24. 13:00
Győri ETO - Pécsi MFC
0:1 (0:1)
okt. 24. 13:00
III. Kerületi TUE UPE - Siófok
2:0 (2:0)
okt. 24. 13:00
Budafok - Budaörs
0:0
okt. 24. 13:00
Soroksár - Szentlőrinc
0:1 (0:1)
okt. 24. 13:00
Dorog - Csákvár
0:2 (0:2)
okt. 24. 17:00
Szeged 2011 - Vasas
0:0
okt. 24. 17:00
Szombathelyi Haladás - Ajka
2:1 (0:0)
7 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Nice - Lyon
3:2 (0:1)
okt. 24. 15:00
Lens - Metz
4:1 (2:1)
okt. 24. 15:00
Reims - Troyes
1:2 (1:1)
okt. 24. 15:00
Stade Rennes - Strasbourg
1:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Lorient - Bordeaux
1:1 (0:0)
okt. 24. 17:00
AS Monaco - Montpellier HSC
3:1 (2:0)

okt. 24. 13:30
St. Pauli - Hansa Rostock
4:0 (2:0)
okt. 24. 13:30
Regensburg - Hannover 96
3:1 (2:0)
okt. 24. 13:30
Sandhausen - Werder Bremen
2:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 24. 12:15
Twente - Nijmegen
1:2 (0:0)
okt. 24. 14:30
Cambuur - Feyenoord
2:3 (1:2)
okt. 24. 14:30
Vitesse - Go Ahead Eagles
1:2 (1:0)
okt. 24. 16:45
Ajax - PSV Eindhoven
5:0 (1:0)
okt. 24. 20:00
Groningen - Alkmaar
2:0 (1:0)
okt. 24. 14:00
Amorebieta - Real Sociedad II
1:2 (0:1)
okt. 24. 14:00
Mirandés - Almería
1:4 (0:3)
okt. 24. 18:15
Burgos - Huesca
3:1 (1:1)
okt. 24. 18:15
Ponferradina - Real Oviedo
1:2 (0:1)
okt. 24. 21:00
Las Palmas - Alcorcón
3:0 (1:0)
okt. 24. 11:00
Győri ETO II - Mosonmagyaróvár
1:3 (0:2)
okt. 24. 13:00
Balatonfüred - Bicske
2:4 (0:2)
okt. 24. 13:00
Tatabánya - Puskás Akadémia II.
1:1 (1:1)
okt. 24. 13:00
Nagykanizsai TE - Komárom
3:2 (1:0)
okt. 24. 13:00
BVSC-Zugló - Vidi II
1:1 (1:0)
okt. 24. 13:00
Andráshida - Veszprém
0:4 (0:1)
okt. 24. 13:00
Kelen - Gyirmót II
0:0
okt. 24. 16:00
SC Sopron - Gárdony
1:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Pápai Perutz - ZTE II
1:0 (1:0)

okt. 24. 13:00
Tiszaújváros - Füzesgyarmat
3:1 (2:1)
okt. 24. 13:00
Eger - Hajdúszoboszló
1:6 (0:2)
okt. 24. 13:00
Kisvárda II - Kazincbarcika
2:1 (0:1)
okt. 24. 13:00
Debreceni EAC - Tiszafüred
1:0 (0:0)
okt. 24. 13:00
Jászberény - DVSC-DEAC
1:0 (1:0)
okt. 24. 13:00
Putnok - Újpest II
4:1 (3:0)
okt. 24. 13:00
Törökszentmiklós - Sényő
0:1 (0:0)
okt. 24. 13:00
Hidasnémeti - Tállya
0:1 (0:0)
okt. 24. 13:00
DVTK II - Salgótarján
2:1 (2:0)
okt. 24. 11:00
Ferencváros II - Gerjen
2:0 (1:0)
okt. 24. 13:00
ESMTK - Monor
1:2 (0:2)
okt. 24. 13:00
Dunaújváros - Vác
2:2 (0:0)
okt. 24. 13:00
Mohács - Dabas-Gyón
2:2 (1:1)
okt. 24. 13:00
FC Dabas - Makó
2:2 (0:0)
okt. 24. 13:00
Cegléd - Paks II
1:2 (0:1)
okt. 24. 13:00
Hódmezővásárhely - MTK II
1:0 (1:0)
okt. 24. 13:00
Szekszárd - Rákosmenti KSK
4:1 (4:0)
okt. 24. 15:00
Kozármisleny - Iváncsa
5:0 (5:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 13:30
Barnsley - Sheffield United
2:3 (0:0)
okt. 24. 16:00
Nottingham Forest - Fulham
0:4 (0:1)

3 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Pisa - Pordenone
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:15
Reggina - Parma
2:1 (1:0)
okt. 24. 20:30
SPAL - Como
1:1 (0:1)
okt. 24. 16:30
Pacos de Ferreira - Arouca
0:0
okt. 24. 19:00
Vizela - Benfica
0:1 (0:0)
okt. 24. 21:30
Portimonense - Estoril
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Ufa - Rubin Kazan
1:1 (1:0)
okt. 24. 15:30
Akhmat Grozny - FK Ural
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 12:30
Fatih Karagümrük - Hatayspor
1:1 (1:1)
okt. 24. 15:00
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir
1:2 (0:1)
okt. 24. 15:00
Sivasspor - Adana Demirspor
1:1 (1:0)
okt. 24. 18:00
Fenerbahce - Alanyaspor
1:2 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 24. 00:00
Fluminense - Flamengo RJ
3:1 (1:0)
okt. 24. 00:15
Fortaleza - Atlético PR
3:0 (2:0)
okt. 24. 21:00
Internacional RS - Corinthians
2:2 (1:0)
okt. 24. 21:00
Atlético Mineiro - Cuiabá
2:1 (2:1)
okt. 24. 23:15
Bragantino - Sao Paulo
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 13:30
Royal Antwerp - Club Brugge
1:1 (1:1)
okt. 24. 16:00
Anderlecht - Beerschot-Wilrijk
4:2 (1:0)
okt. 24. 18:30
Genk - Gent
0:3 (0:1)
okt. 24. 21:00
Oud-Heverlee - Sint-Truidense
4:1 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 24. 13:00
St. Mirren - Rangers FC
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
okt. 24. 14:30
Hartberg - Rapid Wien
1:1 (0:1)
okt. 24. 14:30
LASK Linz - Altach
0:1 (0:0)
okt. 24. 17:00
Salzburg - Sturm Graz
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Rukh Vynnyky - Minai
2:2 (0:1)
okt. 24. 16:00
Dinamo Kiev - Dnipro-1
2:0 (0:0)
okt. 24. 18:30
Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Havelse - Braunschweig
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 14:15
Luzern - St. Gallen
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:30
Basel - Lugano
2:0 (2:0)
okt. 24. 16:30
Servette - Sion
1:2 (0:1)
okt. 24. 12:00
Gimnastic - Linares Deportivo
3:1 (0:0)
okt. 24. 12:00
Atlético Baleares - Sabadell
3:1 (2:0)
okt. 24. 12:00
Atletico Sanluqueno - Real Madrid II
3:1 (2:1)
okt. 24. 18:30
Cornella - Albacete
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Volos NFC - AEK Athen
1:3 (0:2)
okt. 24. 15:00
Aris Saloniki - Panaitolikos
5:1 (4:0)
okt. 24. 17:15
OFI Heraklion - Lamia
0:0
okt. 24. 19:30
Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 01:15
Rosario Central - Racing Club
2:1 (0:0)
okt. 24. 20:45
Godoy Cruz - Banfield
2:1 (1:0)
okt. 24. 20:45
Colón - Estudiantes
2:1 (1:1)
okt. 24. 23:00
Huracán - San Lorenzo
2:1 (0:0)

11 mérkőzés
okt. 24. 00:00
Columbus Crew - New York Red Bulls
1:2 (1:1)
okt. 24. 01:30
New York City - D.C. United
6:0 (4:0)
okt. 24. 01:30
Philadelphia - Nashville
1:0 (1:0)
okt. 24. 01:30
Toronto FC - Montreal Impact
1:1 (0:0)
okt. 24. 02:00
Minnesota United - Los Angeles FC
1:1 (0:1)
okt. 24. 02:00
Chicago Fire - Real Salt Lake
1:0 (1:0)
okt. 24. 02:00
Inter Miami - FC Cincinnati
5:1 (1:1)
okt. 24. 03:00
Colorado Rapids - Portland Timbers
2:0 (1:0)
okt. 24. 04:00
L. A. Galaxy - FC Dallas
2:2 (0:2)
okt. 24. 23:00
Austin FC - Houston Dynamo
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow
1:1 (0:0)
okt. 24. 20:00
Piast Gliwice - Legia Warszawa
4:1 (2:1)
okt. 24. 14:30
Olbia - Modena
0:3 (0:2)
okt. 24. 17:30
Carrarese - Entella
1:1 (0:0)
okt. 24. 17:30
Pistoiese - Montevarchi
2:0 (1:0)
okt. 24. 14:30
Vibonese - Palermo
1:3 (1:0)
okt. 24. 14:30
Fidelis Andria - Turris
1:0 (1:0)
okt. 24. 14:30
Foggia - Taranto
1:1 (0:1)
okt. 24. 14:30
Nuova Monterosi - Catania
1:4 (0:1)
okt. 24. 14:30
Juve Stabia - Messina
1:0 (0:0)
okt. 24. 14:30
Potenza - Latina
2:1 (0:0)
okt. 24. 14:30
Avellino - Paganese
3:0 (0:0)
okt. 24. 14:30
Catanzaro - Monopoli
1:2 (0:2)
okt. 24. 14:30
Campobasso - Picerno
1:1 (1:0)
okt. 24. 17:30
Virtus Francavilla - Bari
3:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
okt. 24. 12:00
Celta Vigo II - Inter de Madrid
1:2 (0:2)
okt. 24. 12:00
S.S. Reyes - Badajoz
0:0
okt. 24. 18:30
Zamora CF - Calahorra
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Dinamo Zágráb - Istra 1961
1:1 (0:0)
okt. 24. 17:30
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Bröndby - FC Kobenhavn
2:1 (1:0)
okt. 24. 14:00
Silkeborg - Odense BK
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Randers - Aarhus
1:0 (1:0)
okt. 24. 18:00
Midtjylland - SonderjyskE
3:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Hammarby - Östersunds
4:3 (2:3)
okt. 24. 15:00
Elfsborg - Sirius
3:0 (3:0)
okt. 24. 15:00
Mjällby - IFK Göteborg
1:3 (0:1)
okt. 24. 17:30
AIK - Norrköping
1:0 (1:0)
okt. 24. 17:30
Varberg - Malmö FF
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 24. 16:00
Viktoria Plzen - Jablonec
5:0 (2:0)
okt. 24. 16:00
Hradec Králové - Teplice
3:0 (2:0)
okt. 24. 16:00
Budejovice - Slavia Praha
2:2 (2:0)
okt. 24. 19:00
Sparta Praha - Mlada Boleslav
1:0 (0:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
3 mérkőzés
okt. 24. 13:30
Backa Topola - Partizan
1:3 (1:3)
okt. 24. 17:00
Vojvodina - Radnicki Kragujevac
3:1 (0:1)
okt. 24. 18:45
Crvena Zvezda - Radnicki Nis
1:0 (0:0)
okt. 24. 00:00
CSA - Operário PR
2:4 (2:1)
okt. 24. 21:00
Náutico - Vasco da Gama
2:2 (1:2)
okt. 24. 21:00
Remo - Ponte Preta
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Rosenborg - Sandefjord
4:1 (3:0)
okt. 24. 17:00
Stromsgodset - Bodo/Glimt
1:1 (0:1)
okt. 24. 17:00
Tromso - Mjondalen
1:0 (1:0)
okt. 24. 17:00
Valerenga - Haugesund
2:1 (0:1)
okt. 24. 17:00
Kristiansund - Sarpsborg 08
1:3 (0:1)
okt. 24. 19:00
Odd Grenland - Brann
3:3 (2:2)
okt. 24. 14:30
Juventus II - Pro Sesto
1:1 (0:1)
okt. 24. 14:30
Piacenza - Giana Erminio
1:1 (1:0)
okt. 24. 17:30
Mantova - Südtirol
0:1 (0:0)
okt. 24. 17:30
Renate - Triestina
2:1 (2:0)
okt. 24. 17:30
Aurora Pro Patria - Pro Vercelli
1:1 (0:0)
okt. 24. 17:30
Legnano - Trento
1:0 (1:0)
okt. 24. 17:30
Pergolettese - Lecco
1:0 (1:0)
okt. 24. 17:30
AlbinoLeffe - Seregno
0:1 (0:1)
okt. 24. 17:30
Virtus Verona - Fiorenzuola
2:1 (2:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
okt. 24. 10:30
Kapfenberg - St. Pölten
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Drogheda - Derry City
1:0 (1:0)
okt. 24. 12:00
Feirense - Estrela
1:2 (0:1)
okt. 24. 15:00
Nacional - Mafra
1:1 (0:0)
okt. 24. 20:30
Trofense - Covilha
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 13:45
Kukësi - Vllaznia
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:45
Skenderbeu - Dinamo Tiranë
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Aris Limassol - APOEL Nikosia
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 17:30
HJK Helsinki - Inter Turku
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Beroe - CSKA Szófia
0:0
4 mérkőzés
okt. 24. 08:00
Nagoya Grampus - Vissel Kobe
2:2 (2:0)
okt. 24. 10:00
Kawasaki Frontale - Shimizu
1:0 (0:0)
okt. 24. 12:00
Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos
2:1 (2:1)
okt. 24. 12:30
FK Minsk - Slavia Mozyr
0:6 (0:2)
okt. 24. 14:30
Torpedo Zhodino - Ruh Brest
3:3 (0:2)

Szafi szaloncukor
okt. 24. 16:00
Westerlo - Excelsior Virton
2:0 (1:0)
okt. 24. 20:00
Waasland-Beveren - Lommel
2:1 (1:0)
okt. 24. 00:00
Alvarado - Atlanta
1:0 (1:0)
okt. 24. 00:10
Tigre - Chacarita Juniors
1:0 (1:0)
okt. 24. 02:10
Agropecuario - Almirante Brown
3:1 (1:1)
okt. 24. 20:10
Quilmes - Nueva Chicago
3:1 (1:0)
okt. 24. 20:30
GyE Jujuy - San Martín
1:0 (0:0)
okt. 24. 12:40
Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie
2:2 (1:1)
okt. 24. 15:00
Odra Opole - Jastrzebie
2:2 (2:0)
okt. 24. 18:00
Widzew Lódz - Lódzki
2:2 (1:2)
okt. 24. 13:00
Akropolis - Landskrona
1:0 (1:0)
okt. 24. 15:00
Brage - Sundsvall
0:0
5 mérkőzés
okt. 24. 00:00
Puebla - Club León
0:1 (0:0)
okt. 24. 00:06
Monterrey - Club Necaxa
0:1 (0:0)
okt. 24. 02:00
CF América - Tigres
1:0 (0:0)
okt. 24. 04:00
Club Guadalajara - Cruz Azul
1:1 (0:1)
okt. 24. 19:00
UNAM Pumas - Club Tijuana
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Tabor Sezana - Maribor
0:1 (0:0)
okt. 24. 17:00
Radomlje - NS Mura
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Posusje - Zeljeznicar Sarajevo
2:0 (1:0)
okt. 24. 13:00
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg
1:2 (0:2)
okt. 24. 19:30
Tuzla City - Borac Banja Luka
1:1 (0:1)

okt. 24. 15:00
Ham-Kam - Ranheim
3:0 (2:0)
okt. 24. 15:00
Aalesund - Sandnes Ulf
2:2 (1:1)
okt. 24. 15:00
Asane - KFUM Oslo
3:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Bryne - Raufoss
3:1 (1:1)
okt. 24. 15:00
Grorud - Fredrikstad
1:2 (1:1)
okt. 24. 15:00
Strommen - Sogndal
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Melipilla - Universidad de Chile
3:0 (1:0)
okt. 24. 21:30
Colo Colo - Universidad Católica
2:1 (0:1)
okt. 24. 12:30
Altinordu - Ümraniyespor
0:2 (0:2)
okt. 24. 15:00
Balikesirspor - Bursaspor
0:2 (0:1)
okt. 24. 18:00
Kocaelispor - Genclerbirligi
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Tammeka - Tartu Kalev
3:0 (1:0)
okt. 24. 15:00
Simba - Galaxy
1:3 (1:0)
okt. 24. 16:00
Mamelodi Sundowns - Maniema Union
2:0 (1:0)
okt. 24. 18:00
ES Tunis - Al-Ittihad
1:0 (0:0)
okt. 24. 18:30
Horoya - Stade Malien Bamako
2:1 (0:0)
okt. 24. 19:00
Al Hilal Omdurman - Rivers United
1:0 (1:0)
okt. 24. 19:00
ES Sétif - Nouadhibou
2:0 (1:0)
okt. 24. 20:00
Belouizdad - ASEC Mimosas
2:0 (0:0)
okt. 24. 21:00
Wydad Casablanca - Hearts of Oak
6:1 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Kesla - Qabala
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Flora Tallinn - Kuressaare
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 19:15
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa
2:1 (1:1)
okt. 24. 16:00
Motema Pembe - AS Kigali
2:1 (1:1)
okt. 24. 16:30
Enyimba - Diambars
3:0 (2:0)
okt. 24. 17:30
Orlando Pirates - Diables Noirs
1:0 (1:0)
okt. 24. 20:00
Renaissance Berkane - Ben Guerdane
4:0 (0:0)
okt. 24. 20:00
Kabylie - FAR Rabat
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 24. 12:30
Samtredia - Dinamo Batumi
1:0 (0:0)
okt. 24. 12:30
Shukura - Lokomotiv Tbilisi
0:1 (0:1)
okt. 24. 14:30
Dila Gori - Samgurali
2:0 (0:0)
okt. 24. 16:30
Telavi - Torpedo Kutaisi
1:3 (1:3)
okt. 24. 18:30
Saburtalo - Dinamo Tbilisi
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 07:30
Queensland Lions - Brisbane Roar
0:4 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 15:30
Táborsko - Prostejov
1:0 (1:0)
okt. 24. 16:30
07 Vestur - HB Torshavn
0:5 (0:4)
okt. 24. 16:30
B68 Toftir - TB Tvoroyri
6:1 (3:0)
okt. 24. 16:30
Fuglafjordur - Runavik
2:5 (1:1)
okt. 24. 16:30
Klaksvík - EB Streymur
2:1 (1:0)
okt. 24. 01:30
Nacional Potosí - Blooming
4:0 (3:0)
okt. 24. 23:15
Atlético Palmaflor - Always Ready
0:1 (0:0)

okt. 24. 15:00
Fuzinar - Rudar Velenje
3:1 (0:0)
okt. 24. 15:00
Beltinci - Jadran Dekani
2:2 (0:0)
okt. 24. 20:00
NK Krka - Roltek Dob
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Ararat-Armenia - Alashkert
2:1 (1:1)
okt. 24. 17:00
Al-Nassr - Al Ittifaq
0:1 (0:0)
okt. 24. 07:00
Tokyo Verdy - JEF United
1:5 (1:3)
okt. 24. 07:00
Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi
1:1 (0:0)
okt. 24. 07:00
Machida Zelvia - Tochigi
0:0
okt. 24. 07:00
Mito Hollyhock - Fagiano Okayama
1:1 (0:0)
okt. 24. 08:00
Sagamihara - Zweigen Kanazawa
1:1 (1:0)
okt. 24. 08:00
Matsumoto Yamaga - Ryukyu
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Vendsyssel - Helsingor
2:2 (2:2)
okt. 24. 15:00
Nyköbing - Fremad Amager
0:3 (0:2)
okt. 24. 16:00
F91 Dudelange - Victoria Rosport
4:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Rodange - Swift Hesperange
2:3 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Sogdiana - Pakhtakor
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 24. 23:00
Club Olimpia - Guaraní
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 24. 09:30
Shanghai Shenhua - Shenzhen
1:0 (1:0)
okt. 24. 13:30
Dalian Aerbin - Shanghai East Asia
0:3 (0:1)
okt. 24. 15:00
Osijek II - Varazdin
0:0
okt. 24. 15:00
Orijent 1919 - Kustosija
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Shkendija - Rabotnicki
2:0 (1:0)
okt. 24. 14:00
FK Skopje - Tikves Kavadarci
2:1 (1:0)
okt. 24. 14:00
Borec - Akademija Pandev
1:2 (0:1)
okt. 24. 14:00
Pelister - Bregalnica Stip
0:3 (0:1)
okt. 24. 14:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
okt. 24. 01:00
Indy Eleven - Tulsa Roughnecks
1:1 (0:0)
okt. 24. 01:00
Loudoun United - Tampa Bay Rowdies
0:1 (0:1)
okt. 24. 01:30
Louisville City - Memphis 901
3:1 (2:1)
okt. 24. 02:30
San Antonio - Austin Bold
0:0
okt. 24. 22:30
Tacoma Defiance - L. A. Galaxy II
3:2 (1:0)

7 mérkőzés
okt. 24. 11:00
Kairat Almaty - FK Astana
1:0 (1:0)
okt. 24. 11:00
Atyrau - Kyzyl-Zhar
0:0
okt. 24. 11:00
Taraz - Ordabasy
1:2 (0:2)
okt. 24. 11:00
Tobol - Shakter Karaganda
4:1 (2:0)
okt. 24. 11:00
Arys - Aktobe
1:2 (1:1)
okt. 24. 13:00
Kaspiy Aktau - Akzhayik
2:2 (2:0)
okt. 24. 15:00
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Rigas FS - Liepaja
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 16:00
Dainava Alytus - Dziugas Telsiai
3:2 (1:1)
okt. 24. 08:00
Jeju - Jeonbuk
2:2 (0:0)
okt. 24. 08:00
Seongnam Ilhwa - Ulsan Hyundai
2:1 (1:0)
okt. 24. 08:00
Daegu - Suwon Blue Wings
0:2 (0:0)
okt. 24. 08:00
Gangwon - FC Seoul
1:4 (1:1)
okt. 24. 08:00
Suwon City - Gwangju
1:3 (0:2)
okt. 24. 08:00
Pohang - Incheon
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Hibernians - Valletta
1:1 (1:0)
okt. 24. 19:00
Sirens - Birkirkara
3:2 (0:2)
okt. 24. 03:00
Alajuelense - Guanacasteca
4:1 (2:1)
okt. 24. 22:00
Santos Guápiles - Jicaral
2:3 (1:2)
okt. 24. 13:00
Drenica Skënderaj - Dukagjini
2:0 (0:0)
okt. 24. 13:00
Ballkani - Prishtina
2:0 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 24. 11:00
Carroi - Inter Club d'Escaldes
0:2 (0:0)
okt. 24. 16:00
Ordino - UE Santa Coloma
0:2 (0:1)
okt. 24. 18:30
FC Santa Coloma - Sant Julia
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 14:30
Naft Masjed Soleyman - Sepahan
0:3 (0:3)
okt. 24. 14:30
Mes Rafsanjan - Padideh Khorasan
3:0 (0:0)
okt. 24. 09:30
Southern District - Hongkong FC
3:0 (3:0)
okt. 24. 12:00
Resources Capital - Rangers FC
3:5 (1:0)
okt. 24. 15:30
Rejiche - Monastir
0:1 (0:0)
okt. 24. 15:30
Olympique Béja - Slimane
1:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Cosmos - Murata
0:2 (0:0)
okt. 24. 15:00
Libertas - Tre Penne
2:3 (0:0)
okt. 24. 03:00
Honduras Progreso - CD Olimpia
0:2 (0:2)
okt. 24. 03:00
Victoria - Vida
1:2 (1:1)
okt. 24. 23:06
Marathón - CD Platense
1:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
359
38 (11%)
159 (44%)
508
357
42 (12%)
137 (38%)
484
359
39 (11%)
142 (40%)
479
358
35 (10%)
151 (42%)
477
359
40 (11%)
133 (37%)
466
6. Xxy
357
31 (9%)
155 (43%)
465
359
33 (9%)
149 (42%)
463
359
35 (10%)
143 (40%)
461
359
37 (10%)
136 (38%)
457
10. AltT
359
39 (11%)
129 (36%)
453

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont