Főoldal » Meccsek » 2017. november 19. » Caudal - Izarra

Caudal - Izarra 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 15-én is volt Izarra - Caudal mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2017. november 19. 18:30
Helyszín: Estadio Municipal Hermanos Antuna (Mieres del Camino)

Caudal utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Izarra győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Caudal csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Caudal stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Caudal csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Caudal egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Izarra az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Caudal 1 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Izarra szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Caudal olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lealtad. Az Izarra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Caudal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Arenas de Getxo, a Tudelano vagy a Mirandés. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, a Gernika vagy az Amorebieta. A Caudal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Caudal 2214., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Izarra nyeri ezt a találkozót.