Főoldal » Meccsek » 2019. november 24. » Cádiz II - Atletico Sanluqueno

Cádiz II - Atletico Sanluqueno 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. augusztus 13-án is volt Cádiz II - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2019. november 24. 16:00
Helyszín: Campo Ramón Blanco Rodríguez (Puerto Real)

Cádiz II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
Az elmúlt fél évben a Cádiz II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Cádiz II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cádiz II 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Cádiz II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cádiz II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia, a San Fernando. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia vagy a Xerez. A Cádiz II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Cádiz II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badajoz. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Granada II. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cádiz II 3811., Atletico Sanluqueno 2045. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cádiz II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.