Főoldal » Meccsek » 2019. november 9. » Badajoz - Atletico Sanluqueno

Badajoz - Atletico Sanluqueno 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2019. november 9. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Vivero (Badajoz)

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Badajoz csapatának kedvez (4:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Badajoz stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Badajoz csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Badajoz négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Badajoz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Badajoz 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Badajoz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Sevilla Atlético. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia vagy a Xerez. A Badajoz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Badajoz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Granada II. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Badajoz 1833., Atletico Sanluqueno 2049. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Badajoz jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Badajoz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.