Főoldal » Meccsek » 2019. november 3. » UCAM Murcia - Cádiz II

UCAM Murcia - Cádiz II 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 3. 12:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Sergio González ('62, 11-esből, 0-1), Isaac Aketxe ('90, 1-1)

43%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

UCAM Murcia győzelem:
31 tipp (79%)
2 tipp (5%)
Cádiz II győzelem:
6 tipp (15%)

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Cádiz II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Cádiz II győzelem
Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cádiz II kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 3 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cádiz II pedig idegenben kétszer nyert és háromszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Almería, a Granada II. A Cádiz II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Talavera. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Elche. A Cádiz II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yeclano. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 996., Cádiz II 4123. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.