Főoldal » Meccsek » 2017. december 17. » Betis II - Extremadura

Betis II - Extremadura 0:4 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. május 13-án is volt Extremadura - Betis II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2017. december 17. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Luis de Sol (Sevilla)

• Az Extremadura az elmúlt három mérkőzésén mindig legalább három gólt rúgott az ellenfelének.

Betis II győzelem:
14 tipp (42%)
5 tipp (15%)
Extremadura győzelem:

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Extremadura győzelem

Az elmúlt fél évben a Betis II egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Extremadura az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis II 3 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Betis II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UCAM Murcia, az El Ejido. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UCAM Murcia vagy az El Ejido. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense. A Betis II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Betis II 2146., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.