Főoldal » Meccsek » 2017. december 17. » Melilla - Granada II

Melilla - Granada II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt Melilla - Granada II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2017. december 17. 12:00
Helyszín: Estadio Álvarez Claro (Melilla)

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Granada II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Granada II csapatának kedvez (8:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Melilla stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Granada II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Melilla négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Melilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Melilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, az UCAM Murcia vagy a Linense. A Granada II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense, a Betis II vagy a Córdoba II. A Melilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD vagy a Marbella. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura vagy a Real Murcia. A Granada II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Melilla 1206., Granada II 1256. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Melilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.