Főoldal » Meccsek » 2017. december 3. » Extremadura - Badajoz

Extremadura - Badajoz 5:2 (4:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 24-én is volt Extremadura - Badajoz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2017. december 3. 17:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Badajoz utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Badajoz győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Extremadura csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Extremadura háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Badajoz egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Badajoz pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella. A Badajoz pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. A Badajoz gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Écija Balompié. Az Extremadura csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Extremadura 1692., Badajoz 2141. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Extremadura csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.