Főoldal » Meccsek » 2015. november 29. » Betis II - Algeciras

Betis II - Algeciras 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. március 13-án is volt Betis II - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2015. november 29. 11:00

Betis II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább Algeciras győzelem
Az elmúlt fél évben a Betis II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras háromszor nyert idegenben és ötször kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis II 2 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben kétszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Betis II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Granada II vagy a Jumilla. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a Melilla. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a Real Jaén vagy az UCAM Murcia. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Roque, a Granada II vagy a Sevilla Atlético. A Betis II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Betis II 2146., Algeciras 2357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Betis II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Betis II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.