Főoldal » Meccsek » 2015. november 21. » Granada II - Algeciras

Granada II - Algeciras 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 2-án is volt Algeciras - Granada II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2015. november 21. 15:00

Denilson ('28, 1-0), Matheus Barrozo ('90, 2-0)

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Algeciras győzelem
Az elmúlt fél évben a Granada II kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras háromszor nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Granada II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Granada II 2 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Granada II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Granada II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva vagy a Sevilla Atlético. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva, a Melilla. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Granada II 1256., Algeciras 2357. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Granada II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.