Főoldal » Meccsek » 2015. november 28. » Cádiz - Almería II

Cádiz - Almería II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. április 17-én is volt Almería II - Cádiz mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2015. november 28. 17:00

Lolo Plá ('90, 1-0)

Cádiz utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Almería II győzelem
Az elmúlt fél évben a Cádiz négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Cádiz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cádiz 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Cádiz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cádiz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada vagy a Real Murcia. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Roque, a Villanovense. A Cádiz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cádiz 713., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cádiz jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cádiz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.