Főoldal » Meccsek » 2020. október 31.

Meccsek - 2020. október 31.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 31.)


4 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Real Madrid - Huesca
4:1 (2:0)
okt. 31. 16:15
Athletic Bilbao - Sevilla
2:1 (0:1)
okt. 31. 18:30
Osasuna - Atlético Madrid
1:3 (0:1)
okt. 31. 21:00
Alavés - FC Barcelona
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 31. 13:30
Sheffield United - Manchester City
0:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Burnley - Chelsea
0:3 (0:1)
okt. 31. 18:30
Liverpool - West Ham United
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 31. 14:45
Puskás Akadémia - ZTE
1:2 (1:1)
okt. 31. 17:00
Budapest Honvéd - Mezőkövesd
1:1 (0:0)
okt. 31. 19:30
Fehérvár - Ferencváros
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
okt. 31. 15:00
Crotone - Atalanta
1:2 (1:2)
okt. 31. 18:00
Inter - Parma
2:2 (0:0)
okt. 31. 20:45
Bologna - Cagliari
3:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 31. 15:30
1. FC Köln - Bayern München
1:2 (0:2)
okt. 31. 15:30
Augsburg - Mainz
3:1 (1:0)
okt. 31. 18:30
Mönchengladbach - RB Leipzig
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 31. 17:00
Stade Rennes - Brest
2:1 (0:0)
okt. 31. 21:00
Nantes - Paris St. Germain
0:3 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 31. 18:45
Twente - Zwolle
5:1 (3:0)
okt. 31. 20:00
Ajax - Fortuna Sittard
5:2 (2:1)
okt. 31. 20:00
Groningen - Venlo
2:1 (1:0)
okt. 31. 21:00
Willem II - Vitesse
1:3 (1:0)
okt. 31. 13:00
Osnabrück - Sandhausen
2:1 (2:0)
okt. 31. 13:00
Braunschweig - FC Nürnberg
3:2 (1:2)
okt. 31. 13:00
Paderborn - Regensburg
3:1 (1:1)
okt. 31. 13:00
Aue - Holstein Kiel
1:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
FC Cartagena - Albacete
3:1 (3:0)
okt. 31. 18:15
Las Palmas - Real Oviedo
1:2 (0:2)
11 mérkőzés
okt. 31. 13:30
Bristol City - Norwich
1:3 (1:3)
okt. 31. 16:00
Bournemouth - Derby
1:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Middlesbrough - Nottingham Forest
1:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Millwall - Huddersfield
0:3 (0:1)
okt. 31. 16:00
Barnsley - Watford
1:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Luton - Brentford
0:3 (0:2)
okt. 31. 16:00
Preston - Birmingham
1:2 (1:1)
okt. 31. 16:00
Queens Park - Cardiff
3:2 (2:0)
okt. 31. 16:00
Stoke - Rotherham
1:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Swansea - Blackburn Rovers
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Wycombe - Sheffield Wednesday
1:0 (1:0)

7 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Cittadella - Monza
1:2 (1:2)
okt. 31. 16:00
Brescia - Entella
2:2 (0:0)
okt. 31. 16:00
Chievo - Cosenza 1914
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Venezia - Empoli
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Vicenza - Pisa
4:4 (2:2)
okt. 31. 16:00
Ascoli - Pordenone
0:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Salernitana - Reggiana
elhalasztva
okt. 31. 16:30
Belenenses - Farense
1:1 (0:0)
okt. 31. 19:00
Rio Ave - Moreirense
2:0 (1:0)
okt. 31. 21:30
Marítimo - Nacional
0:0
4 mérkőzés
okt. 31. 12:00
Rubin Kazan - Arsenal-Tula
3:1 (2:0)
okt. 31. 14:30
Akhmat Grozny - FK Krasnodar
2:0 (0:0)
okt. 31. 14:30
Szpartak Moszkva - FK Rostov
0:1 (0:1)
okt. 31. 17:00
PFC Sochi - Lokomotiv Moszkva
2:1 (2:0)
okt. 31. 15:00
Paris FC - Caen
3:1 (1:1)
okt. 31. 19:00
Ajaccio - Troyes
0:4 (0:1)
okt. 31. 19:00
Le Havre - Pau
1:0 (1:0)
okt. 31. 19:00
Nancy - Chateauroux
2:1 (0:1)
okt. 31. 19:00
Guingamp - Sochaux
0:0
okt. 31. 19:00
Chambly - Dunkerque
0:1 (0:0)
okt. 31. 19:00
Rodez - Auxerre
2:2 (2:1)
okt. 31. 19:00
Valenciennes - Clermont
1:3 (1:1)

3 mérkőzés
okt. 31. 11:30
Academica Clinceni - Sepsi
2:0 (2:0)
okt. 31. 18:15
Botosani - UTA Arad
2:3 (2:1)
okt. 31. 20:45
Hermannstadt - CS U Craiova
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 31. 17:00
Galatasaray - Ankaragücü
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 31. 16:15
Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee
4:2 (2:1)
okt. 31. 18:30
Sporting Charleroi - Cercle Brugge
3:0 (0:0)
okt. 31. 20:45
Club Brugge - Mechelen
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
okt. 31. 21:00
Botafogo - Ceará
2:2 (2:1)
okt. 31. 23:00
Corinthians - Internacional RS
1:0 (1:0)
okt. 31. 23:00
Coritiba - Atlético GO
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 18:00
Heart of Midlothian - Hibernian
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Dundee United - Ross County
2:1 (1:0)
okt. 31. 16:00
Celtic - St. Mirren
elhalasztva
okt. 31. 16:00
Livingston - Motherwell
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 31. 17:00
Salzburg - Swarovski Tirol
5:0 (2:0)
okt. 31. 17:00
Hartberg - Austria Wien
2:1 (1:1)
okt. 31. 17:00
St. Pölten - Ried
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
1:2 (0:1)
okt. 31. 16:00
Oleksandria - Desna
2:2 (0:1)
okt. 31. 18:30
Dnipro-1 - Dinamo Kiev
1:2 (1:2)

12 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Gillingham - Sunderland AFC
0:2 (0:0)
okt. 31. 16:00
Fleetwood - Oxford United
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Ipswich - Crewe
1:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Wigan - Northampton
2:3 (0:2)
okt. 31. 16:00
Burton Albion - Blackpool
1:2 (0:1)
okt. 31. 16:00
Doncaster - Lincoln City
1:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Milton Keynes Dons - Wimbledon
1:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Peterborough - Shrewsbury
5:1 (2:1)
okt. 31. 16:00
Portsmouth - Charlton Athletic
0:2 (0:1)
okt. 31. 16:00
Swindon - Hull
2:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Rochdale - Bristol Rovers
1:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Accrington Stanley - Plymouth
elhalasztva
4 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Dynamo Dresden - Meppen
3:0 (1:0)
okt. 31. 14:00
Waldhof Mannheim - Magdeburg
5:2 (2:2)
okt. 31. 14:00
Uerdingen - Saarbrücken
1:0 (0:0)
okt. 31. 14:00
1860 München - Duisburg
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Olympiakos Pireus - Apollon Smyrnis
2:0 (0:0)
okt. 31. 16:15
Atromitos - PAS Giannina
0:2 (0:1)
okt. 31. 16:15
Volos NFC - Larisa
1:1 (0:0)
okt. 31. 18:30
Lamia - Panathinaikosz
0:2 (0:1)
okt. 31. 16:30
Atzeneta - Orihuela
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
okt. 31. 18:00
Aldosivi - Estudiantes
0:0
okt. 31. 20:15
Vélez Sársfield - Huracán
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 31. 20:30
FC Dallas - Houston Dynamo
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Unia Janikowo - Lódzki
0:2 (0:2)
okt. 31. 17:00
Pogon Siedlce - Radomiak Radom
0:1 (0:0)
okt. 31. 16:30
Arezzo - Triestina
2:2 (1:2)
11 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Exeter - Carlisle
1:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Crawley - Cambridge United
2:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Leyton - Bolton Wanderers
4:0 (3:0)
okt. 31. 16:00
Tranmere - Morecambe
0:1 (0:0)
okt. 31. 16:00
Barrow - Bradford
1:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Stevenage - Grimsby
0:0
okt. 31. 16:00
Mansfield - Walsall
1:1 (1:0)
okt. 31. 16:00
Newport - Harrogate Town
2:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Salford - Oldham
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Southend - Port Vale
0:2 (0:0)
okt. 31. 16:00
Cheltenham - Forest Green Rovers
2:1 (1:0)
okt. 31. 20:30
Paganese - Teramo
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 31. 15:00
Slaven Belupo - Osijek
0:1 (0:0)
okt. 31. 17:05
Istra 1961 - Hajduk Split
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 31. 17:00
Pohronie - Zlate Moravce
2:2 (1:1)
okt. 31. 17:00
Zilina - FK Senica
3:1 (2:1)
okt. 31. 17:00
Trnava - Zemplín Michalovce
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Nordsjaelland - Midtjylland
4:1 (2:1)
okt. 31. 15:30
Real Valladolid II - Covadonga
elhalasztva
okt. 31. 15:45
Sporting Gijón II - Numancia
1:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Real Oviedo II - Marino de Luanco
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Indjija - Metalac
0:1 (0:0)
okt. 31. 15:00
Rad Belgrád - Zlatibor Cajetina
0:2 (0:1)
okt. 31. 15:00
Vozdovac - Backa Topola
2:0 (1:0)
okt. 31. 15:00
Cukaricki - Novi Pazar
4:0 (1:0)
okt. 31. 17:00
Partizan - Macva Sabac
2:0 (0:0)
okt. 31. 17:30
Chiasso - Wil
1:1 (0:0)
okt. 31. 19:00
FC Schaffhausen - Kriens
3:1 (1:0)
okt. 31. 01:30
Cruzeiro - Paraná
2:0 (2:0)
okt. 31. 20:30
Oeste - Sampaio Correa
0:3 (0:2)
okt. 31. 20:30
Confianca - Chapecoense
0:2 (0:1)
okt. 31. 23:00
Operário PR - Botafogo/SP
0:0
okt. 31. 23:00
Avaí - América MG
1:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
okt. 31. 12:00
Blau-Weiss Linz - Rapid Wien II
3:1 (2:0)
okt. 31. 14:30
Austria Klagenfurt - Amstetten
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 31. 18:00
Odd Grenland - Sarpsborg 08
1:1 (0:0)
okt. 31. 20:30
Haugesund - Aalesund
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Athlone - Shelbourne
4:1 (2:1)
okt. 31. 12:00
Covilha - FC Porto II
4:0 (3:0)
okt. 31. 16:00
Académica - UD Oliveirense
3:0 (2:0)
okt. 31. 18:30
Chaves - Vilafranquense
0:0
2 mérkőzés
okt. 31. 15:00
AEL Limassol - Ermis Aradippou
2:1 (1:0)
okt. 31. 17:30
APOEL Nikosia - Apollon Limassol
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 15:00
Turku - SJK
1:0 (0:0)
okt. 31. 15:45
Amorebieta - Barakaldo
2:0 (2:0)
okt. 31. 16:30
Mutilvera - Calahorra
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 31. 17:45
Beroe - Arda Kardzhali
0:1 (0:0)
okt. 31. 11:00
Slavia Mozyr - Dinamo Brest
1:1 (0:0)
okt. 31. 13:00
Belshina - Shakhter Soligorsk
1:5 (0:0)

JAVALLAT BODORRÓZSA LEVÉL KAPSZULA 50
okt. 31. 20:45
Westerlo - Union St. Gilloise
1:4 (1:4)
7 mérkőzés
okt. 31. 07:00
Shonan Bellmare - Yokohama FC
1:0 (0:0)
okt. 31. 08:00
Kashiwa Reysol - Shimizu
0:0
okt. 31. 09:00
Kashima Antlers - Nagoya Grampus
0:2 (0:1)
okt. 31. 10:00
Kawasaki Frontale - FC Tokyo
2:1 (1:0)
okt. 31. 11:00
Gamba Osaka - Consadole Sapporo
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 31. 02:30
Club Necaxa - Toluca
3:2 (1:1)
okt. 31. 04:06
Club Tijuana - Pachuca
0:2 (0:1)
okt. 31. 04:30
Juárez - Querétaro
1:0 (0:0)
okt. 31. 13:00
Degerfors - Akropolis
3:2 (3:1)
okt. 31. 15:00
Dalkurd - Jönköpings Södra
1:1 (0:0)
okt. 31. 17:30
Öster - Halmstad
0:3 (0:1)
okt. 31. 17:30
Sundsvall - Örgryte
4:1 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Krupa na Vrbasu - Tuzla City
0:1 (0:0)
okt. 31. 17:00
Siroki Brijeg - Olimpik Sarajevo
1:0 (0:0)
okt. 31. 17:00
Zrinjski - Velez Mostar
3:1 (1:0)
okt. 31. 16:00
Dundee FC - Raith
1:1 (1:0)
okt. 31. 16:00
Dunfermline - Queen Of The South
3:2 (2:0)
okt. 31. 16:00
Inverness - Arbroath
3:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Greenock Morton - Ayr
3:2 (0:1)

okt. 31. 11:30
Giresunspor - Ümraniyespor
0:1 (0:1)
okt. 31. 14:00
Bursaspor - Boluspor
4:2 (2:1)
okt. 31. 18:00
Extremadura - Badajoz
0:1 (0:1)
okt. 31. 18:00
Villarrubia - Mérida AD
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Dover Athletic - Altrincham
0:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Stockport - Weymouth
1:2 (1:0)
okt. 31. 16:00
Yeovil - Chesterfield
0:1 (0:0)
okt. 31. 16:00
Bromley - Eastleigh
1:2 (0:0)
okt. 31. 16:00
King's Lynn - Woking
3:2 (1:2)
okt. 31. 16:00
Maidenhead - Solihull Moors
3:1 (0:0)
okt. 31. 18:20
Hartlepool - Torquay
0:5 (0:3)
2 mérkőzés
okt. 31. 11:00
Qabala - Sabah FK
2:1 (1:0)
okt. 31. 13:00
Zira - Sabail
0:0
3 mérkőzés
okt. 31. 12:00
Kalev Tallinn - Trans Narva
4:1 (1:1)
okt. 31. 12:00
Tulevik - TJK Legion
0:0
okt. 31. 15:00
FCI Levadia - Tammeka
3:2 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 31. 15:00
Colo Colo - Deportes Iquique
0:2 (0:2)
okt. 31. 17:30
Huachipato - O'Higgins
2:0 (0:0)
okt. 31. 20:00
Curicó Unido - Palestino
1:0 (0:0)
okt. 31. 22:30
Audax Italiano - Everton FC
1:2 (1:0)
okt. 31. 14:00
Smouha - Masri Club
2:0 (2:0)
okt. 31. 16:30
Pyramids - Al Mokawloon
2:2 (1:2)
okt. 31. 19:00
Tala'ea El Geish - Al Ahly
0:3 (0:3)

4 mérkőzés
okt. 31. 16:15
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba
3:0 (3:0)
okt. 31. 18:50
Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
1:1 (1:0)
okt. 31. 14:30
Noordwijk - Ijsselmeervogels
elhalasztva
okt. 31. 14:30
Scheveningen - Koninklijke
elhalasztva
okt. 31. 14:30
Amsterdamsche - GVVV
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Kozakken Boys - Hardenberg
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Ido-Ambacht - Rijnsburgse
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Spakenburg - TEC
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Quick Boys - Volendam II
elhalasztva
okt. 31. 15:30
Sparta Rotterdam II - Katwijk
elhalasztva
okt. 31. 18:00
De Treffers - Maassluis
elhalasztva
2 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Bray Wanderers - Galway United
0:1 (0:0)
okt. 31. 16:00
UC Dublin - Longford
2:3 (0:0)
okt. 31. 15:50
Al-Hilal - Damak
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:15
Abha - Al Ittifaq
3:2 (2:0)
okt. 31. 17:50
Al-Ittihad - Al Ahli Jeddah
2:0 (2:0)
okt. 31. 14:00
Primorje - Triglav
elhalasztva
okt. 31. 14:00
Krsko - NS Drava
elhalasztva
okt. 31. 14:00
Nafta - Brda
elhalasztva
okt. 31. 14:00
Beltinci - Radomlje
elhalasztva
okt. 31. 14:00
NK Krka - Jadran Dekani
elhalasztva
okt. 31. 14:00
Bilje - Roltek Dob
elhalasztva
okt. 31. 14:00
Smartno - Brezice
elhalasztva
okt. 31. 17:00
Rudar Velenje - Fuzinar
elhalasztva

2 mérkőzés
okt. 31. 12:30
Gandzasar Kapan - Van
1:3 (1:1)
okt. 31. 15:00
Pyunik - Ararat Yerevan
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 31. 15:00
Gnistan - KPV Kokkola
5:0 (2:0)
okt. 31. 15:00
EIF Ekenas - Oulu
1:2 (0:2)
okt. 31. 15:00
KTP Kotka - AC Kajaani
1:4 (1:2)
okt. 31. 15:00
MuSa - Jaro
3:1 (1:1)
okt. 31. 15:00
MP Mikkeli - Vaasa
2:2 (1:1)
okt. 31. 15:00
SJK Akatemia - MyPa
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Nasaf Qarshi - Kokand-1912
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Esbjerg - Fredericia
3:1 (2:0)
okt. 31. 15:00
Hobro - Fremad Amager
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 31. 17:00
Cienciano - Cajamarca
1:1 (1:1)
okt. 31. 21:30
Alianza Universidad - Universitario
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 18:15
Haverfordwest County - Bala
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 31. 09:00
Okzhetpes - Taraz
0:0
okt. 31. 12:00
Kyzyl-Zhar - Zhetysu
2:1 (2:0)
okt. 31. 00:00
Nacional Asunción - 12 de Octubre
1:1 (0:1)
okt. 31. 22:15
General Díaz - Sportivo Luqueno
0:1 (0:0)

okt. 31. 13:00
Osijek II - Hajduk Split II
1:1 (0:1)
okt. 31. 14:00
Junak Sinj - Bijelo Brdo
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 31. 13:00
Dinamo-Auto - Milsami
1:1 (0:1)
okt. 31. 16:00
Speranta Nisporeni - Codru Lozova
3:0 (2:0)
okt. 31. 07:00
FC Seoul - Incheon
0:1 (0:1)
okt. 31. 07:00
Gangwon - Suwon Blue Wings
1:2 (0:2)
okt. 31. 07:00
Seongnam Ilhwa - Busan I'Park
2:1 (0:1)
okt. 31. 23:30
Herediano - Sporting San José
4:2 (3:0)
okt. 31. 15:00
FK Podgorica - OFK Petrovac
1:3 (1:1)
okt. 31. 16:00
Zeta - Jezero
1:0 (1:0)
okt. 31. 18:00
Decic - Iskra Danilovgrad
2:0 (1:0)
okt. 31. 16:00
Cliftonville - Carrick Rangers
3:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Coleraine - Glentoran
2:1 (2:0)
okt. 31. 16:00
Larne - Ballymena
2:0 (0:0)
okt. 31. 16:00
Warrenpoint - Portadown
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 31. 16:00
Panevezys - Banga
1:1 (1:1)
okt. 31. 16:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
1:0 (0:0)
okt. 31. 08:00
Taizhou Yuanda - Kunshan
0:2 (0:1)
okt. 31. 11:00
Suzhou Dongwu - Jiangxi Liansheng
2:1 (0:1)
okt. 31. 12:35
Guizhou Zhicheng - Beijing BG
2:1 (0:1)

2 mérkőzés
okt. 31. 14:00
Tarxien Rainbows - Gudja United
0:5 (0:2)
okt. 31. 14:00
Hamrun Spartans - Gzira
2:2 (2:2)
okt. 31. 13:30
Arberia - Trepca'89
1:2 (0:0)
okt. 31. 13:30
Gjilani - Feronikeli
0:0
okt. 31. 13:30
Ballkani - Besa Pejë
4:1 (0:0)
okt. 31. 01:00
Aragua - Portuguesa FC
1:0 (0:0)
okt. 31. 22:00
Mineros Guyana - Estudiantes Mérida
2:3 (1:2)
okt. 31. 15:00
Cosmos - La Fiorita
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Juvenes/Dogana - Fiorentino
elhalasztva
okt. 31. 15:00
Murata - Pennarossa
elhalasztva
4 mérkőzés
okt. 31. 12:00
Alsinaat Alkahrabaiya - Al Talaba
0:3 (0:0)
okt. 31. 12:00
Al Najaf - Naft Al-Wasat
0:3 (0:0)
okt. 31. 14:15
Arbil - Zakho
1:1 (0:0)
okt. 31. 17:00
Naft Al-Janoob - Al-Quwa Al-Jawiya
1:2 (0:1)
okt. 31. 22:00
Real de Minas - UPNFM
1:1 (0:1)
okt. 31. 05:30
Suwon City - Gyeongnam
2:1 (1:0)
okt. 31. 13:00
Ferro Carril Oeste - Quilmes
1:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
336
34 (10%)
96 (29%)
362
335
39 (12%)
82 (24%)
359
272
32 (12%)
95 (35%)
350
336
33 (10%)
92 (27%)
349
338
32 (9%)
93 (28%)
346
328
37 (11%)
80 (24%)
345
7. AltT
339
37 (11%)
78 (23%)
341
   Herki
340
33 (10%)
88 (26%)
341
339
28 (8%)
100 (29%)
340
321
26 (8%)
103 (32%)
336

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont