Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Orihuela - Atzeneta

Orihuela - Atzeneta 0:2 (0:2)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 11:30
Helyszín: Estadio Municipal Los Arcos (Orihuela)

Álex Chico ('24, 11-esből, 0-1), Javier García ('42, 0-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Orihuela győzelem:
29 tipp (65%)
9 tipp (20%)
Atzeneta győzelem:
6 tipp (13%)

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Atzeneta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Orihuela csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Orihuela kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Orihuela sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orihuela 2 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben egyszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát az Orihuela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orihuela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II. Az Atzeneta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Orihuela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza. Az Orihuela csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Orihuela 2865., Atzeneta 5727. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Orihuela jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Orihuela csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.