Főoldal » Meccsek » 2023. december 10. » Atletico Sanluqueno - Melilla

Atletico Sanluqueno - Melilla 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is volt Melilla - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2023. december 10. 12:00
Helyszín: Estadio El Palmar (Sanlúcar de Barrameda)

Goma ('68, 1-0), Nando ('90+2, 2-0)

• A csapatok 4 éve és 234 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2019. április 21-én.

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Melilla győzelem
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Melilla egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Melilla pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Linares Deportivo. A Melilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Orihuela vagy a Náxara. Az Atletico Sanluqueno erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, a Cádiz vagy a Granada. A Melilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mérida AD, a San Fernando vagy az Alcoyano. A Melilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atletico Sanluqueno 1864., Melilla 1414. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.