Főoldal » Meccsek » 2023. november 25. » Atletico Sanluqueno - AD Ceuta

Atletico Sanluqueno - AD Ceuta 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt AD Ceuta - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2023. november 25. 16:00
Helyszín: Estadio El Palmar (Sanlúcar de Barrameda)

Antonito ('64, 0-1), Zacarias Abdelkader ('90, 1-1)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább AD Ceuta győzelem

Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AD Ceuta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az AD Ceuta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Linares Deportivo vagy az Atlético Antoniano. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Baleares, a San Fernando vagy az Atlético Madrid II. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, a Cádiz vagy a Granada. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Xerez Deportivo, az Algeciras vagy a Linares Deportivo. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atletico Sanluqueno 1871., AD Ceuta 2845. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atletico Sanluqueno jobb csapatnak tűnik.