Főoldal » Meccsek » 2017. április 30. » Mallorca II - Atlético Saguntino

Mallorca II - Atlético Saguntino 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 36. forduló - 2017. április 30. 12:00
Helyszín: Estadi Son Bibiloni (Antonio Asensio)

Sergio Sarmiento ('9, 1-0), Alex Felip ('66, 1-1), Cedric ('75, 2-1)

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Atlético Saguntino győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Mallorca II háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Saguntino négyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca II 3 győzelmet, 8 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Saguntino pedig idegenben négyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Atlético Saguntino szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II, a L'Hospitalet vagy a Gava. Az Atlético Saguntino pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Alcoyano, a Badalona vagy az Espanyol II. Az Atlético Saguntino erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hércules. Az Atlético Saguntino gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a L'Hospitalet. A Mallorca II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mallorca II 2746., Atlético Saguntino 2026. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Saguntino jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Atlético Saguntino nyeri ezt a találkozót.