Főoldal » Meccsek » 2019. április 20. » Atlético Malagueno - Villanovense

Atlético Malagueno - Villanovense 2:4 (0:3)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2019. április 20. 18:00
Helyszín: Ciudad Deportiva de la Federación Malagueña de Fútbol (Málaga)

Xavi Puerto ('16, 0-1), Moussa Camara ('20, 0-2), Moussa Camara ('35, 0-3), David Grande ('49, 1-3), José Ramón ('76, 1-4), David Grande ('90+1, 2-4)

35%

• A Villanovense már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. március 9-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Granada II verte őket).

Atlético Malagueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Villanovense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Villanovense győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Villanovense csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Atlético Malagueno kétszer nyert hazai pályán és hatszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Villanovense egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Malagueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Malagueno 3 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Villanovense pedig idegenben hétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Atlético Malagueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Malagueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, a Linense vagy a Melilla. A Villanovense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, a Talavera vagy a San Fernando. A Villanovense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Malagueno 3228., Villanovense 1276. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villanovense jobb csapatnak tűnik.