Főoldal » Meccsek » 2019. április 20.

Meccsek - 2019. április 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. április 20.)


4 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Celta Vigo - Girona
2:1 (1:0)
ápr. 20. 16:15
Eibar - Atlético Madrid
0:1 (0:0)
ápr. 20. 18:30
Rayo Vallecano - Huesca
0:0
ápr. 20. 20:45
FC Barcelona - Real Sociedad
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Manchester City - Tottenham
1:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
West Ham United - Leicester
2:2 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Bournemouth - Fulham
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Huddersfield - Watford
1:2 (0:1)
ápr. 20. 18:30
Newcastle United - Southampton
3:1 (2:0)
6 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Újpest - Budapest Honvéd
0:0
ápr. 20. 17:00
Debreceni VSC - Szombathelyi Haladás
2:1 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Diósgyőr - Paks
1:0 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Puskás Akadémia - Mezőkövesd
1:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
MTK - Kisvárda
0:1 (0:1)
ápr. 20. 19:30
Ferencváros - Vidi
4:1 (1:1)

9 mérkőzés
ápr. 20. 12:30
Parma - AC Milan
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Lazio - Chievo
1:2 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Cagliari - Frosinone
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Udinese - Sassuolo
1:1 (0:1)
ápr. 20. 15:00
Genoa - Torino
0:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Bologna - Sampdoria
3:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Empoli - SPAL
2:4 (1:2)
ápr. 20. 18:00
Juventus - Fiorentina
2:1 (1:1)
ápr. 20. 20:30
Inter - AS Roma
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Bayern München - Werder Bremen
1:0 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Bayer Leverkusen - FC Nürnberg
2:0 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Augsburg - VfB Stuttgart
6:0 (3:0)
ápr. 20. 15:30
Mainz - Fortuna Düsseldorf
3:1 (1:1)
ápr. 20. 18:30
Mönchengladbach - RB Leipzig
1:2 (0:1)
ápr. 20. 20:30
Schalke 04 - Hoffenheim
2:5 (0:2)
4 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Guingamp - Olympique Marseille
1:3 (0:2)
ápr. 20. 20:00
Nice - Caen
0:1 (0:0)
ápr. 20. 20:00
Nimes - Bordeaux
2:1 (1:1)
ápr. 20. 20:00
Strasbourg - Montpellier HSC
1:3 (1:2)
5 mérkőzés
ápr. 20. 18:30
Groningen - Ajax
0:1 (0:0)
ápr. 20. 18:30
FC Emmen - Utrecht
2:0 (2:0)
ápr. 20. 19:45
Vitesse - Zwolle
4:1 (1:1)
ápr. 20. 20:45
Feyenoord - Alkmaar
2:1 (0:1)
ápr. 20. 20:45
Venlo - De Graafschap
4:1 (1:1)

ápr. 20. 13:00
Duisburg - Sandhausen
2:2 (0:1)
ápr. 20. 13:00
Greuther Fürth - Union Berlin
1:1 (0:1)
ápr. 20. 13:00
Hamburger SV - Aue
1:1 (0:1)
ápr. 20. 13:00
Holstein Kiel - Paderborn
1:2 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Lugo - Granada
1:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Gimnastic - Sporting Gijón
0:0
ápr. 20. 18:00
Albacete - Las Palmas
4:2 (3:2)
ápr. 20. 20:00
Mallorca - Rayo Majadahonda
2:0 (2:0)
ápr. 20. 16:30
Belenenses - Rio Ave
1:3 (0:2)
ápr. 20. 16:30
Moreirense - Chaves
0:1 (0:0)
ápr. 20. 19:00
Feirense - Braga
0:2 (0:0)
ápr. 20. 21:30
FC Porto - Santa Clara
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 10:30
Ufa - Arsenal-Tula
1:2 (1:2)
ápr. 20. 13:00
Gazovik Orenburg - FK Rostov
3:0 (1:0)
ápr. 20. 15:30
Dinamo Moszkva - Sovjetov
1:0 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Lokomotiv Moszkva - CSKA Moszkva
1:1 (1:1)
ápr. 20. 20:00
FK Krasnodar - Zenit Szentpétervár
2:3 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Grenoble - Lens
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 20. 20:00
Sepsi - CFR Cluj
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 20. 21:00
Bragantino PA - Vila Nova
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Trabzonspor - Malatyaspor
2:1 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
1:2 (0:2)
ápr. 20. 18:00
Galatasaray - Kayserispor
3:1 (3:1)
ápr. 20. 18:00
Göztepe Izmir - Erzurum BB
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:3 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Kilmarnock - Aberdeen
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Hamilton - Motherwell
1:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Livingston - St. Mirren
1:3 (1:1)
ápr. 20. 16:00
St. Johnstone - Dundee FC
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Altach - Rapid Wien
2:2 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Mattersburg - Wacker Innsbruck
3:1 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Admira - Hartberg
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 19:00
St. Gallen - Luzern
1:2 (0:1)
ápr. 20. 19:00
Grasshoppers - Thun
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Hallescher - 1860 München
3:0 (1:0)
ápr. 20. 14:00
Karlsruhe - Meppen
3:1 (1:1)
ápr. 20. 14:00
Osnabrück - Aalen
2:0 (1:0)
ápr. 20. 14:00
Zwickau - Würzburger Kickers
2:0 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Fortuna Köln - Unterhaching
1:1 (1:1)
ápr. 20. 14:00
Carl Zeiss Jena - Wehen Wiesbaden
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 18:30
Accrington Stanley - Luton
0:3 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Levante II - Atlético Baleares
1:2 (0:2)
ápr. 20. 19:00
Hércules - Sabadell
2:0 (1:0)
ápr. 20. 20:30
Alcoyano - Olot
1:1 (0:1)

ápr. 20. 11:00
Tomsk - Luch-Energia
0:0
ápr. 20. 12:00
Rotor Volgograd - Torpedo Armavir
0:1 (0:1)
ápr. 20. 13:00
PFC Sochi - Chertanovo Moszkva
2:1 (1:1)
ápr. 20. 14:00
Shinnik - Tyumen
1:0 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Avangard Kursk - FK Tambov
0:0
ápr. 20. 16:00
Fakel - SKA-Energia Khabarovsk
1:3 (0:1)
7 mérkőzés
ápr. 20. 01:30
FC Cincinnati - Real Salt Lake
0:3 (0:2)
ápr. 20. 02:00
Toronto FC - Minnesota United
4:3 (2:1)
ápr. 20. 05:00
L. A. Galaxy - Houston Dynamo
2:1 (1:0)
ápr. 20. 19:00
Philadelphia - Montreal Impact
3:0 (2:0)
ápr. 20. 19:00
Chicago Fire - Colorado Rapids
4:1 (1:1)
ápr. 20. 21:00
Orlando City - Vancouver Whitecaps
1:0 (0:0)
ápr. 20. 22:00
Atlanta United - FC Dallas
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
0:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin
2:3 (2:2)
ápr. 20. 18:00
Jagiellonia - Lech Poznan
3:3 (1:2)
ápr. 20. 20:30
Legia Warszawa - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:30
Rude Zágráb - Lokomotiv Zágráb
1:2 (1:1)
ápr. 20. 16:30
Inter Zapresic - NK Gorica
2:2 (1:1)
ápr. 20. 19:00
Hajduk Split - Rijeka
4:0 (3:0)

ápr. 20. 14:30
Gubbio - Pordenone
2:2 (1:1)
ápr. 20. 16:30
Feralpisalo - Triestina
0:2 (0:2)
ápr. 20. 16:30
Fano - Virtus Verona
1:1 (1:1)
ápr. 20. 16:30
Giana Erminio - Ternana
0:0
ápr. 20. 16:30
Südtirol - Renate
0:1 (0:1)
ápr. 20. 16:30
Fermana - Imolese
1:1 (1:0)
ápr. 20. 18:30
Ravenna - Vicenza
0:0
ápr. 20. 20:30
AlbinoLeffe - Monza
3:0 (3:0)
ápr. 20. 20:30
Rimini - Sambenedettese
3:1 (1:1)
ápr. 20. 20:30
Teramo - Vis Pesaro
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Zemplín Michalovce - Dunaszerdahely
0:2 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Zilina - Sered
1:2 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Nitra - Zlate Moravce
2:2 (1:2)
ápr. 20. 17:00
Trnava - FK Senica
0:1 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Podbrezová - Trencín
0:0
2 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Sundsvall - Kalmar
1:2 (1:2)
ápr. 20. 16:00
Sirius - Malmö FF
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Dinamo Vranje - Vozdovac
1:0 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Cukaricki - Crvena Zvezda
3:2 (2:2)
ápr. 20. 17:00
Napredak - Vojvodina
5:0 (2:0)
ápr. 20. 17:00
Backa Palanka - Macva Sabac
2:2 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Rad Belgrád - Radnik Surdulica
1:0 (0:0)

ápr. 20. 15:00
Szváziföld - Malawi
0:0
ápr. 20. 16:00
Botswana - Seychelles-szigetek
2:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Winterthur - Servette
2:3 (2:1)
ápr. 20. 17:30
Kriens - FC Schaffhausen
1:2 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Rapperswil-Jona - FC Vaduz
4:1 (2:0)
ápr. 20. 20:00
Chiasso - Lausanne
0:5 (0:2)
ápr. 20. 14:30
Reggina - Casertana
1:0 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Potenza - Viterbese Castrense
2:1 (1:0)
ápr. 20. 14:30
Juve Stabia - Vibonese
2:1 (1:1)
ápr. 20. 14:30
Paganese - Virtus Francavilla
2:1 (1:1)
ápr. 20. 14:30
Rende - Trapani
0:1 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Bisceglie - Rieti
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:30
Monopoli - Cavese
0:1 (0:1)
ápr. 20. 18:30
Catania - Sicula Leonzio
1:0 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Wiener Neustadt - Austria Klagenfurt
1:3 (1:1)
ápr. 20. 12:00
Pacos de Ferreira - Academico Viseu
2:1 (1:1)
ápr. 20. 18:00
Benfica II - Famalicao
1:3 (1:3)
ápr. 20. 19:00
Académica - Mafra
0:0
ápr. 20. 19:00
Guimaraes II - Arouca
2:2 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 20.
Kamza - Teuta Durres
0:3 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Laci - Skenderbeu
1:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Kastrioti - Partizani Tirana
1:1 (0:0)
ápr. 20. 19:00
KF Tiranë - Kukësi
0:2 (0:1)

ápr. 20. 12:00
Real Sociedad II - UD Logronés
0:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Mirandés - Real Oviedo II
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 19:00
Ludogorets - Botev Plovdiv
3:0 (2:0)
ápr. 20. 17:30
Real Valladolid II - Ponferradina
1:3 (0:0)
ápr. 20. 18:30
Unionistas de Salamanca - Guijuelo
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Vaasa - KPV Kokkola
2:2 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Kuopion - Honka
0:3 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Mariehamn - Rovaniemi
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 14:45
Triglav - NS Mura
2:1 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Maribor - Rudar Velenje
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Ermis Aradippou - Alki Oroklini
1:2 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Paphos FC - Doxa Katokopia
3:2 (2:1)
7 mérkőzés
ápr. 20. 06:00
Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
1:0 (1:0)
ápr. 20. 07:00
Nagoya Grampus - Jubilo Iwata
1:0 (0:0)
ápr. 20. 07:00
Matsumoto Yamaga - Sagan Tosu
1:0 (1:0)
ápr. 20. 08:00
Shimizu - Cerezo Osaka
1:0 (0:0)
ápr. 20. 08:00
Kashima Antlers - Vegalta Sendai
1:0 (0:0)
ápr. 20. 09:00
Gamba Osaka - Oita Trinita
1:1 (0:1)
ápr. 20. 13:30
Degerfors - Örgryte
1:2 (0:1)

ápr. 20. 16:00
Warta Poznan - Jastrzebie
0:0
ápr. 20. 16:30
Nieciecza - Katowice
1:1 (0:1)
ápr. 20. 17:30
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
4:2 (3:1)
ápr. 20. 18:00
Tychy - Puszcza Niepolomice
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 20. 16:30
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo
2:1 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Celik Zenica - Tuzla City
1:1 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Siroki Brijeg - Zrinjski
1:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Mladost Doboj Kakanj - GOSK Gabela
3:1 (1:1)
ápr. 20. 14:00
Slavia Mozyr - BATE Borisov
1:2 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Tarpeda - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Gorodeya - Torpedo Zhodino
0:3 (0:1)
ápr. 20. 18:05
Quilmes - Olimpo
3:1 (1:0)
ápr. 20. 18:05
Deportivo Morón - Los Andes
3:0 (0:0)
ápr. 20. 21:00
GyE Jujuy - Agropecuario
0:0
ápr. 20. 20:30
Tiro Federal - Coronel Aguirre
1:2 (0:0)
ápr. 20. 20:30
Provincial - Porvenir Talleres
2:3 (0:0)
ápr. 20. 13:00
Ümraniyespor - Eskisehirspor
2:2 (1:1)
ápr. 20. 13:00
Giresunspor - Denizlispor
0:3 (0:2)
ápr. 20. 18:30
Genclerbirligi - Istanbulspor
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
ápr. 20. 03:00
Veracruz - Monterrey
0:1 (0:0)
ápr. 20. 04:06
Club Tijuana - Lobos de la BUAP
1:2 (1:1)
ápr. 20. 12:00
Granada II - Marbella
0:0
ápr. 20. 17:00
Almería II - Badajoz
1:2 (1:1)
ápr. 20. 18:00
Jumilla - Real Murcia
1:2 (1:1)
ápr. 20. 18:00
Atlético Malagueno - Villanovense
2:4 (0:3)
ápr. 20. 20:00
Don Benito - San Fernando
4:3 (0:2)
3 mérkőzés
ápr. 20. 12:00
Maardu - Tulevik
0:0
ápr. 20. 12:00
Nőmme Kalju - Kalev Tallinn
2:2 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Tammeka - Trans Narva
1:2 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Falkirk - Greenock Morton
0:2 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Inverness - Dundee United
0:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Partick Thistle - Alloa
2:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Queen Of The South - Dunfermline
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Sioni Bolnisi - Saburtalo
2:3 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Dila Gori - Rustavi
2:1 (1:0)
ápr. 20. 19:00
Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Taraz - Shakter Karaganda
1:2 (1:2)
ápr. 20. 13:00
Kairat Almaty - FK Astana
0:1 (0:1)
ápr. 20. 13:00
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy
0:0
ápr. 20. 13:00
Tobol - Zhetysu
0:0
ápr. 20. 13:00
Atyrau - Okzhetpes
1:2 (0:2)
ápr. 20. 13:00
Irtysh Pavlodar - Aktobe
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
KF - Magni Grenivik
0:4 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Höttur / Huginn - Fjardabyggd
0:2 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Thor Akureyri - Dalvik/Reynir
2:3 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Vestri - Kári
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 10:15
Banik Sokolov - Vlasim
2:0 (2:0)
ápr. 20. 10:15
FK Pardubice - Prostejov
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 20:00
Cobh Ramblers - Longford
0:0
ápr. 20. 07:00
Tokyo Verdy - Albirex Niigata
1:1 (0:1)
ápr. 20. 07:00
Ventforet Kofu - Kyoto Sanga
1:0 (0:0)
ápr. 20. 11:00
Tochigi - V-Varen Nagasaki
1:3 (0:3)
ápr. 20. 11:00
Ehime - Avispa Fukuoka
1:2 (0:2)
ápr. 20. 12:00
Fagiano Okayama - Tokushima Vortis
2:1 (1:1)
ápr. 20. 14:00
Ankaran Hrvatini - Radomlje
0:1 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Brezice - Nafta
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Bravo - Ilirija Ljubljana
2:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Tabor Sezana - Rogaska
0:0
ápr. 20. 17:00
Fuzinar - NK Krka
2:2 (0:0)
ápr. 20. 17:00
NS Drava - Jadran Dekani
0:0
ápr. 20. 17:00
Beltinci - Brda
0:1 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Bilje - Roltek Dob
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 20. 00:00
O'Higgins - Cobresal
2:0 (1:0)
ápr. 20. 21:00
Palestino - Universidad Católica
1:2 (0:1)
ápr. 20. 23:30
Huachipato - Colo Colo
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Rigas FS - Riga
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 09:30
Guizhou Renhe - Shenzhen
2:2 (0:1)
ápr. 20. 13:35
Hebei CFFC - Beijing Guoan
0:1 (0:0)
ápr. 20. 13:35
Henan Jianye - Tianjin Teda
2:3 (0:2)
ápr. 20. 17:30
Petrojet - Nojom El Mostabel
2:1 (0:1)
ápr. 20. 07:00
Daegu - Pohang
3:0 (3:0)
ápr. 20. 09:00
Sangju Sangmu - Jeonbuk
0:3 (0:2)
ápr. 20. 09:00
Gyeongnam - Suwon Blue Wings
3:3 (1:1)
ápr. 20. 11:00
Ulsan Hyundai - Seongnam Ilhwa
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 20. 12:00
Gandzasar Kapan - Pyunik
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 20:15
Molinos El Pirata - Alianza Lima
2:2 (0:1)
ápr. 20. 15:00
Iskra Danilovgrad - Zeta
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:30
Lovcen - Mornar Bar
1:0 (0:0)
ápr. 20. 16:30
Rudar Pljevlja - Grbalj
3:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Shkendija - Makedonija Gjorce Petrov
4:2 (3:0)
ápr. 20. 16:00
Vardar Skopje - Renova
2:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Sileks Kratovo - Rabotnicki
1:0 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Akademija Pandev - Belasica
0:2 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Pobeda - Shkupi
0:3 (0:0)

5 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Cardiff MU - Aberystwyth
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:30
Connah's Quay - Barry Town
1:1 (1:0)
ápr. 20. 15:30
Cefn Druids - Carmarthen
0:1 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Llanelli - Llandudno
0:4 (0:2)
ápr. 20. 20:30
The New Saints - Caernarfon Town
3:1 (1:1)
ápr. 20. 23:00
Cerro Porteno - Club Olimpia
1:3 (1:1)
ápr. 20. 21:00
Deportes Tolima - Alianza Petrolera
2:2 (2:2)
ápr. 20. 21:00
Once Caldas - La Equidad
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Dinamo-Auto - Milsami
0:0
ápr. 20. 17:00
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
2:1 (1:1)
ápr. 20. 16:00
Institute - Ards
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Warrenpoint - Dungannon Swifts
5:3 (2:3)
ápr. 20. 16:00
Ballymena - Coleraine
1:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Cliftonville - Crusaders
2:0 (2:0)
ápr. 20. 16:00
Linfield - Glenavon
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Mosta - Gzira
1:1 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Pieta Hotspurs - Hamrun Spartans
0:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Valletta - Tarxien Rainbows
1:0 (1:0)
ápr. 20. 18:00
Balzan - Sliema Wanderers
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 12:00
Palanga - Stumbras
2:1 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Riteriai - Atlantas
0:0

ápr. 20. 18:00
Progres Niedercorn - F91 Dudelange
0:2 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Jeunesse Esch - UT Pétange
1:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
RFCU Luxemburg - UNA Strassen
4:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Victoria Rosport - Differdange
0:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Hostert - Hamm Benfica
1:0 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Rumelange - Mondorf-les-Bains
1:3 (0:0)
ápr. 20. 19:30
Etzella Ettelbruck - Fola Esch
2:2 (1:1)
ápr. 20. 16:00
Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi
1:2 (0:0)
ápr. 20. 21:00
Rapide Oued Zem - Chabab Rif Hoceima
1:0 (0:0)
ápr. 20. 08:00
Asan Mugunghwa - Anyang
0:2 (0:0)
ápr. 20. 10:00
Gwangju - Suwon City
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 19:00
New York RB II - Loudoun United
1:3 (1:2)
ápr. 20. 22:00
Bethlehem Steel - Indy Eleven
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Golden Arrows - TS Galaxy
1:3 (0:0)
ápr. 20. 20:15
Chippa United - Kaizer Chiefs
2:4 (0:1)
ápr. 20. 14:30
Barendrecht - Katwijk
1:1 (1:0)
ápr. 20. 14:30
Maassluis - Scheveningen
4:0 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Hardenberg - Koninklijke
1:1 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Vitesse II - Amsterdamsche
2:3 (1:2)
ápr. 20. 15:00
Spakenburg - Almere City II
2:0 (1:0)
ápr. 20. 15:30
GVVV - Ijsselmeervogels
3:2 (2:1)
ápr. 20. 15:30
Sparta Rotterdam II - Sint Bavo
2:1 (0:1)
ápr. 20. 15:30
Lienden - Kozakken Boys
0:2 (0:1)
ápr. 20. 15:30
Rijnsburgse - De Treffers
3:1 (0:1)

1 mérkőzés
ápr. 20. 14:15
AGMK - Bunyodkor
0:1 (0:1)
ápr. 20. 17:55
Al-Shabab Riyadh - Al Hazm
2:0 (2:0)
ápr. 20. 19:30
Al Feiha - Al Faisaly
3:4 (2:3)
ápr. 20. 15:00
Baroka - Mamelodi Sundowns
1:2 (0:1)
ápr. 20. 22:00
Metropolitanos - Zamora FC
2:1 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Club Africain Tunis - Ben Guerdane
0:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Kairouan - Bizertin
1:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Gjilani - Prishtina
0:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Drenica Skënderaj - Llapi
0:2 (0:0)
ápr. 20. 08:30
Warriors - Pegasus
2:1 (1:1)
ápr. 20. 13:00
Románia U16 - Haiti U17
0:1 (0:1)
ápr. 20. 14:00
EIF Ekenas - PEPO
1:2 (1:0)
ápr. 20. 14:00
Haka - Turku
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
323
45 (14%)
108 (33%)
441
320
47 (15%)
95 (30%)
425
320
34 (11%)
125 (39%)
420
323
37 (11%)
115 (36%)
415
323
38 (12%)
112 (35%)
414
320
31 (10%)
125 (39%)
405
320
38 (12%)
106 (33%)
402
8. AltT
322
39 (12%)
103 (32%)
401
   Toni52
323
35 (11%)
113 (35%)
401
   Xxy
322
29 (9%)
128 (40%)
401

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont