Főoldal » Meccsek » 2019. április 21. » FC Cartagena - El Ejido

FC Cartagena - El Ejido 3:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2019. április 21. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal Cartagonova (Cartagena)

Elady Zorrilla ('21, 1-0), Elady Zorrilla ('61, 2-0), Elady Zorrilla ('63, 3-0)

47%

• A FC Cartagena összes gólját (három gólt) Elady Zorrilla szerezte.

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább El Ejido győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a FC Cartagena csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a FC Cartagena stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a FC Cartagena csapatának kedvez (5:0).

Az elmúlt fél évben a FC Cartagena háromszor nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 8 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Jumilla, a San Fernando. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Marbella vagy a Don Benito. A FC Cartagena erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a CSKA Moszkva. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Almería II. A FC Cartagena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Cartagena 568., El Ejido 1903. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.