Főoldal » Meccsek » 2019. május 26. » Atlético Madrid II - Mirandés

Atlético Madrid II - Mirandés 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. június 2-án is volt Mirandés - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály mérkőzés, feljutásért, negyeddöntő - 2019. május 26. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Mirandés győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Mirandés egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra, a S.S. Reyes vagy a Navalcarnero. A Mirandés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Sociedad II, a Sporting Gijón II vagy a Vitoria. Az Atlético Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo vagy a Burgos. A Mirandés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, az Amorebieta. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 1845., Mirandés 555. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mirandés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.